יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
גיא לוזון (אסף הופמן)

רשמית: גיא לוזון ימונה למאמנה של הנבחרת הצעירה

חמישי | | 10:39    מאת אדי חליאבין

תשע שני אחרי שהדיחה את הנבחרת הצעירה ביורו עד גיל 21 שהתקיים בישראל ב-2013, המאמן חוזר לתפקיד. יו''ר ההתאחדות אורן חסון: ''יכולת המאמן והפוטנציאל לא נמדדים רק על פי העונה האחרונות''

ועדת האיתור – יו"ר ההתאחדות אורן חסון, אלי אוחנה ואלי כהן – קיימה הבוקר דיון במטרה לגבש את המלצתה להנהלת ההתאחדות לכדורגל על מינוי מאמן קבוע לנבחרת הצעירה. לאחר ששמעו את הסקירה המקצועית של המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, יילה חוס, ואת המלצתו בנושא, הצביעו פה אחד בעד גיא לוזון. אישור המינוי יובא להנהלת ההתאחדות לכדורגל, שתתכנס לישיבה מיוחדת בנושא ביום חמישי הקרוב.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: "הנבחרת הצעירה בעמדה מבטיחה להשיג לפחות את הכרטיס לפלייאוף על הזכות להיות חלק מטורניר גמר יורו 2023 לנבחרות צעירות, וראינו חשיבות גדולה במינוי מאמן קבוע לנבחרת ולא להסתפק במינוי לשני המשחקים האחרונים בקמפיין. גיא לוזון הוביל את הנבחרת הצעירה בהצלחה בטורניר גמר היורו שאירחנו כאן ב-2013, הוא בעל ניסיון עשיר באימון קבוצות בכדורגל המקומי ואף עשה זאת בהצלחה לא מבוטלת באירופה. היכולת של מאמן והפוטנציאל שלו לא נמדדים רק על פי העונה האחרונה ואני משוכנע, כמו חברי לוועדת האיתור, כי גיא, הצוות שיעבוד עמו והשחקנים, ימשיכו את הקמפיין המוצלח של הנבחרת הצעירה ויובילו אותנו להשתתפות שלישית ביורו לנבחרות צעירות".

גיא לוזון (אסף הופמן)
חסון הוסיף: "גיא, ככל שהמלצתנו תאושר על ידי הנהלת ההתאחדות, יצטרף לצוות מבטיח, בהובלת יילה חוס, בוני גינצבורג ומשה סיני, שמוביל את הנבחרות הצעירות שלנו להתקדמות מרשימה במיוחד. גיא יהיה אחראי בנוסף על מרכז הפיתוח של ההתאחדות באשקלון וההצלחה המוכחת שלו באיתור כשרונות, בקידום ובפיתוח שחקנים צעירים תשרת היטב את הכדורגל שלנו".

גיא לוזון אמר: "אני רואה זכות גדולה לחזור ולהוביל את נבחרת ישראל הצעירה ומלא ביטחון ביכולתי להשיג את היעדים הקצרים וארוכי הטווח שהוצגו לי. יש בנבחרת הצעירה תלכיד מצוין של שחקנים וצוות מקצועי, כולם מכירים אותי ומוכרים לי וזה יתרון גדול. הבעת האמון בי של המנהל הטכני יילה חוס, עמו קיימתי מספר פגישות, ו-ועדת האיתור אינה מובנית מאליה ועל כך תודתי להם".

נגישות