דיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''
המאמן גדי ברומר (ההתאחדות לכדורגל)

גדי ברומר: ''הבית שלנו מאתגר מאוד, רוצים ליהנות''

ראשון | | 13:32    מאת אדי חליאבין

ישראל מארחת את אליפות אירופה עד גיל 17 והמאמן דיבר לקראת שלב הבתים מחר (שני): ''העפלה תהיה הצלחה ענקית. מתמודדים נגד הטופ של היבשת, חוויה מיוחדת. רוצים להראות את האיכויות שלנו באליפות''

אליפות אירופה עד גיל 17 יוצאת לדרך. היום (ראשון), נערכה מסיבת עיתונאים מיוחדת לרגל פתיחת האליפות בבתים 1 ו-2. בתור המארחת, ישראל שובצה באופן אוטומטי לבית א', שם תפגוש את איטליה, גרמניה ולוקסמבורג. המשחק הראשון של הכחולים-לבנים נגד לוקסמבורג ייערך מחר בראשון לציון (שני, 20:00). עוד ביום הראשון לטורניר, גרמניה ואיטליה ייפגשו למשחק מסקרן בנס ציונה, שם יתקיים כעבור שלושה ימים המשחק של האזורי נגד ישראל. המשחק האחרון של ישראל בשלב הבתים ייערך ב-22 במאי, בלוד, נגד גרמניה.

סגל הנבחרת
המאמן גדי ברומר אמר: "אני מברך את שאר המאמנים, אני שמח להיות מאמן נבחרת ישראל, שמארחת את התחרות. אנחנו רוצים לפתח את השחקנים, לראות את הרמה הגבוהה ביותר באירופה ואני מברך את כולם על הגעתם. אני חושב שיש לנו אתגר מאוד קשה בבית, הנבחרות מולנו הן מהבכירות באירופה. אחד הקשיים כמדינה מארחת היא שלא שיחקנו במוקדמות לפני כמו היריבות שלנו. אני חושב שיש לנו יכולות, ננסה להקשות על היריבות. המטרה שלנו היא שהשחקנים שלנו יתפתחו ויהיו חלק מהרכב הבוגרת בעתיד".

ברומר הוסיף: "אמרתי לשחקנים שבכדורגל צריך להאמין בעצמכם, להאמין ביכולות שלכם ולא להתרכז רק על התוצאה. להתרכז בעבודה, לעשות מה שהתאמנו ולהנות מהטורניר. זאת חוויה מיוחדת. אנחנו מתרכזים ביורו, זה העתיד של הכדורגל שלנו והעתיד של הכדורגל באירופה. הצלחה? להעפיל מהבית תהיה הצלחה ענקית. המטרה העיקרית היא להתמודד כראוי נגד הנבחרות בבית האלה, זאת תהיה הצלחה מבחינתנו. אני חושב שבשביל הניסיון של השחקנים, חשוב לדעת להתמודד עם לחץ. אני מקווה שהאוהדים יבואו כי אנחנו מתחרים נגד הנבחרות הטובות ביותר, אני מקווה שהאוהדים יבואו לראות את העתיד מקרוב. אם יבואו זה ייתן לנו מוטיבציה וכולם יהנו מהיורו".

נגישות