עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
מאיה מוריס (צילום: Martina Orsini)

אליפות אירופה בגלישת רוח תצא לדרך ביום שלישי

ראשון | | 13:09    מאת מערכת ישראל ספורט

הדרך לפריס עוברת בארץ המגף: נבחרת ישראל בגלישת רוח תפתח בעוד יומיים באיטליה את השתתפותה באליפות אירופה בדגם IQ פויל, בתחרות הגדולה שנותנת את יריית הפתיחה לקמפיין האולימפי הקרוב

לאחר שבועיים של אימונים באתר אליפות אירופה בגלישה יצאו ביום שלישי נבחרות הגברים והנשים בגלישה ליום השיוטים הראשון בתחרות בשאיפה מוצהרת להגיע לפודיום ולהביא מדליה ישראלית.

כזכור, בשנה שעברה זכתה שחר רשף במדליית הארד באליפות. בחודשים האחרונים השתתפה נבחרת הנשים במספר תחרויות וכמה מהגולשות העפילו לגמרים. כעת ינסו בנבחרת הנשים להמשיך את המגמה החיובית.
גם בנבחרת הגברים השאיפה היא להיכנס לשיוטי המדליות. בתחילת השנה זכה תומר ורדימון במדליית הכסף בתחרות בלנזרוטה, שם עלה גם יואב עומר לרבע הגמר.

נבחרת הגברים כוללת את יואב כהן, תום ראובני, יואב עומר, תומר ורדימון, אופק אלימלך, רוי הילל, באז בל ודניאל תשתש. בנשים- מאיה מוריס, דניאלה פלג, שחר טיבי, נעמה גזית, שחר רשף, שרון קנטור וניב רובינסון. בנוסף מייצגת את ישראל קטי ספיצ'קוב, אשר לא מתאמנת עם הנבחרת.

עם הנבחרות נמצא המנהל המקצועי של איגוד השייט אלי צוקרמן וכן המעסה יוחאי הלוי והפזיוטרפיסטית סאסקיה בלום.

באליפות יתחרו 269 גברים ו 102 נשים מ 30 מדינות (כולל לא אירופאיות) והיא מתוכננות במתכונת של 5 ימי שיוטים בהם יתחרו בשלושה מקצים שונים- שיוט, סלאלום ומרתון. ביום האחרון יתקיימו שיוטי המדליות בהם ישתתפו רק עשרת המקומות הראשונים.

נגישות