מכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרלית
יו''ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס (ישי נאמן)

בעקבות הפארסה: בני סכנין נקנסה ב-250 אלף ש''ח

שלישי | | 09:22    מאת אדי חליאבין

בעקבות ביטול המשחק מול מכבי חיפה בשל בעיות אבטחה, יו''ר המנהלת כלפון כתב לסכנין: ''יריקה בפרצופם של מיליוני אוהדים, זו לא תקלה אלא דפוס פעולה עקבי''. השר טרופר: ''בלי תירוצים ובלי עיגולי פינות''

לאחר הפארסה המביכה אתמול ובה בוטל המשחק מול מכבי חיפה באצטדיון המושבה בשל בעיות אבטחה, מנהלת הליגות לכדורגל שלחה הבוקר (שלישי) מכתב חריף לבני סכנין ובה הודיעה לה על סנקציות ראשונות שיינקטו נגד המועדון - קנס של 250 אלף ש"ח, שינוכו מהרווחים שסכנין אמורה לקבל העונה, כשבנוסף נעצרה גם העברת הכספים למועדון. 

המכתב שנשלח לבני סכנין

בהמשך פנה יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון במכתב רשמי גם לתובע ההתאחדות, עורך הדין ניר רשף, בבקשה להעניש את סכנין בחומרה. כלפון פירט מספר אירועים נוספים שקרו העונה במעורבותה של סכנין ותקף: "ביטול המשחק מהווה אירוע מחפיר ומביש בתולדות הכדורגל והמנהלת, לא פחות מיריקה בפרצופם של מליוני אוהדי כדורגל ואלפי אוהדי מכבי חיפה".

המכתב שנשלח לתובע ההתאחדות
שר התרבות והספורט חילי טרופר התייחס אף הוא לאירועים ומסר: "האירוע אתמול בפתח תקווה חמור ביותר. העובדה שמשחק כדורגל מבוטל, בוודאי בהתראה קצרה, בשל אי עמידה בהנחיות המשטרה היא מאכזבת ולא מתאימה לליגה מקצוענית שמכבדת את עצמה. אני מצפה מכל קבוצה בליגה לעמוד בכל הוראות המשטרה לקיום משחק כדורגל, בלי תירוצים ובלי עיגולי פינות. הבוקר שוחחתי עם יו"ר המינהלת ארז כלפון וביקשתי ממנו לעשות תחקיר יסודי על אירועי אתמול ולהפיק את הלקחים הנדרשים. כלפון עדכן בפעולותיו ואני מצפה ומאמין שהמינהלת יפעילו את סמכויותיהם בנושא. בלי אוהדים אין כדורגל ולא יתכן שהם ימשיכו לשלם מחיר על כשלים של חלק ממנהלי הקבוצות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות