פניני: ''זה היה בידיים שלנו, לא קיבלנו החלטות נכונות''מושבה ישראלית: קני סייף חתם רשמית בנטפצ'י באקוגיא גודס הודה: ''אנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו''איזה פספוס: נבחרת ישראל הפסידה 90:85 לפולין בחוץחיים: ''אתאכזב מאוד ולא אקבל את זה אם נפסיד בגמר''מוטי מלכה סיכם על חזרתו לנוף הגליל: ''חזרתי הביתה''מכבי חיפה: פיירו ינחת הלילה, מאור לוי האריך את חוזהורשמית: שי אייזן עזב את הפועל ת''א ונמכר למ.ס אשדודחיים: ''השחקנים מבינים שכבר אין תקרות זכוכית עבורם''תומר אלטמן חתם רשמית, הראל שלום האריך חוזה
שחקני בני סכנין (מוטי קדוש)

כתב אישום חמור נגד בני סכנין, תספוג הפחתת נקודות?

שלישי | | 16:03    מאת אדי חליאבין

תובע ההתאחדות עו''ד ניר רשף הגיש כתב אישום חמור נגד בני סכנין בעקבות פארסת דחיית המשחק נגד מכבי חיפה: ''דבר שלא קרה בהיסטוריה של הכדורגל המקצועי בישראל''. סכנין דרשה משחק חוזר

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שלישי) להעמיד את בני סכנין לדין משמעתי בגין אי קיום חובות הקבוצה הביתית בנסיבות מחמירות, זאת בעקבות פארסת דחיית המשחק מול מכבי חיפה שהיה אמור להתקיים אתמול באצטדיון המושבה ובוטל פחות משעתיים לפני שריקת הפתיחה בשל בעיות אבטחה. הדיון יתקיים מחר בשעה 17:00. התובע דורש הטלת הפסד טכני, קנס כספי משמעותי, בנוסף להפחתת נקודות בפועל בעונה הבאה וכן עונשים מרתיעים על תנאי. 

עו"ד רשף כתב בין היתר: "כזה דבר טרם קרה בהיסטוריה של הכדורגל המקצועני בישראל. משחק ליגה המבוטל כשעתיים לפני המועד שנקבע תחילתו, בשל צו סגירה שהוצא על ידי המשטרה כתוצאה ממחדליה של הנאשמת. אין לתאר את הנזק האדיר אשר נגרם למעורבים באירוע, אולם בעיקר לתדמיתו של הכדורגל הישראלי ולאלפי צופים אשר הקדישו מזמנם ומכספם ואשר הגיעו למגרש להשתתף ולקחת חלק פעיל במשחק שעשוי היה להסתיים בחגיגות אליפות של הקבוצה האורחת".

אורן חסון, מוחמד אבו יונס ויוסי שרעבי (ההתאחדות לכדורגל)
מוקדם יותר הודיעה בני סכנין שתכנס מחר ב-10:00 מסיבת עיתונאים ובה: "יינתנו הסברים ותגובות סביב אישור קיום המשחק האחרון באיצטדיון המושבה וביטולו. יוצגו התכתבויות אשר התנהלו בין אנשי המועדון לבין גופים מוסמכים במנהלת, אשר פסענו אתם עקב בצד אגודל עד לרגעים שאנשי המנהלת הפסיקו לענות לשיחות של הנהלת המועדון והחליטו על הצהרות חד סטריות. יוצגו התכתבויות שיצאו יום לפני תאריך המשחק ואשר בהן מתריעה המנהלת בעונשים כבדים על סכנין במידה ולא יתקיים המשחק - וזאת על אף ידיעתם את תנאי האבטחה למשחק".

עוד אמרו בסכנין: "הנהלת המועדון פנתה היום במכתב רשמי למנהלת הליגה ולהתאחדות לכדורגל והעתק לאלופה מחיפה בדרישה לקיום מהיר ככל שניתן של המשחק מול מכבי חיפה אשר בוטל קיומו אתמול. אנחנו מאמנינים ובטוחים שהאלופה מכבי חיפה תתן את מלוא הסכמתה להכרעת ערכי הספורט על כר הדשא וכדי לתת נחת לאלפי אוהדיה ולאפשר להם לצפות פיזית במשחק". חשוב לציין שבשל העובדה שאין תאריך חלופי לקיום המשחק בשל לוח זמנים צפוף במיוחד, הבקשה של סכנין צפויה להידחות. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות