עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
שחר רשף (צילום: משה מנגן)

שייט: שחר רשף מובילה את אליפות אירופה בגלישת רוח

שלישי | | 22:11    מאת מערכת ישראל ספורט

בסיומו של היום הראשון של התחרות באיטליה, גולשת הרוח הצעירה מדורגת במקום הראשון הכללי בתחרות ה-IQ פויל בגארדה, לאחר שניצחה בשלושה שיוטים מתוך ארבעה. שחר טיבי מדורגת במקום השביעי

פתיחה נפלאה לנבחרת הנשים ב IQ פויל באליפות אירופה. לאחר ארבעה שיוטים ביום הראשון, מובילה שחר רשף הערב (שלישי) את התחרות. רשף התחילה את יום השיוטים לא טוב, עם מקום 11, אך לאחר מכן העלתה הילוך ונצחה את שלושת השיוטים הבאים.

גם שאר הנבחרת של שחר צוברי תפקדה היטב, כאשר שחר טיבי מסיימת את היום במקום שביעי, מאיה מוריס במקום 12 ודניאלה פלג 17. נבחרת ישראל היא אחת הגדולות בתחרות, עם תשע גולשות, מתוך מעל מאה מתחרות. "היה לי יום מצויין", אמרה רשף מיד עם היציאה מהמים. "כיף להתחיל ככה את התחרות ואני מקווה שאוכל להמשיך ככה".

בגברים התמקם יואב עומר במקום 14, עם נצחון בשיוט הראשון של היום, ולאחר מכן מקומות 5,5,9. אליפות אירופה בגלישה מתקיימת באגם גרדה, שבאיטליה ולפנינו עוד ארבעה ימי גלישה מלאים ויום שיוטי מדליות.

נגישות