היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
סיים את דרכו. גילי לנדאו (ספי מגריזו, ההתאחדות לכדורגל)

גילי לנדאו סיים את דרכו כמאמנה של נבחרת הנשים

רביעי | | 11:41    מאת מערכת ישראל ספורט

10 חודשים אחרי שמונה לתפקיד, ההתאחדות לכדורגל הודיעה על סיום דרכו של המאמן לאחר הטענות הקשות שהעלו שחקניות הנבחרת כלפיו. ההתאחדות הבהירה: ''לא נמצא כל דופי בהתנהלותו של לנדאו''

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) על סיום דרכו של המאמן גילי לנדאו, כ-10 חודשים בלבד לאחר שמונה למאמן נבחרת הנשים. בתקופה האחרונה שלחו 25 שחקניות מכתב חריף להתאחדות לכדורגל, באמצעות עורכת הדין דליה בושינסקי, ובו העלו טענות קשות על ההתנהלות של המאמן וכעת בהתאחדות החליטו לפעול בנושא.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות לכדורגל ומאמן נבחרת הנשים גילי לנדאו סיכמו על סיום עבודתו בנבחרת הבוגרת לנוכח המחלוקת המקצועית בין המאמן לשחקניות. ההתאחדות לכדורגל תמשיך לשלם את שכרו של לנדאו עד לתום הקמפיין ובזמן הקרוב תמנה מאמן.ת חדש.ה לנבחרת לטובת המשך הקמפיין. ההתאחדות לכדורגל לא מצאה כל דופי בהתנהלותו של לנדאו ומודה לו על תרומתו לענף, אלא שבמצב הנוכחי לא נותרה עוד אפשרות להמשך עבודה משותפת".

השחקניות טענו בין השאר כי לנדאו נוהג ב"זלזול בשחקניות והערות פוגעניות, לרבות לגבי יכולותיהן המקצועיות". בנוסף, נטען כי יש "חוסר הקשבה למצבן הרפואי של השחקניות והתעלמות מחוות הדעת הרפואית של הצוות הרפואי לגבי מצבן הפיזי, מה שמוביל לפציעות. כל זאת בנוסף לרמה מקצועית ירודה, בכל הקשור לתכנים ולאופן הכנת הנבחרת למשימותיה". כמו כן, ישנו סעיף נוסף שנמצא בהליכים משפטיים, ובשלב זה לא נמסר לתקשורת במה מדובר.

נגישות