יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
אוהדי הפועל ב''ש (חיים בן דוד)

אוהדי ב''ש נגד ההתאחדות: ''הכדורגל שייך לאוהדים''

רביעי | | 16:01    מאת אודי קיסוס

הקהל של הדרומיים זועם על ההתאחדות בעקבות הכוונה שלה לאסור הכנסת אביזרי עידוד ליציע המזרחי בגמר הגביע מול מכבי חיפה: ''מי שמחפש מלחמה ימצא אותה. אתם תישאו במחיר של המראות שיהיו''

פחות משבוע לגמר גביע המדינה מול מכבי חיפה באצטדיון טדי, אוהדים של הפועל באר שבע טוענים כי הנהלת ההתאחדות לא מאשרת הכנסת אביזרי עידוד ליציע המזרחי, אלא רק לצפוני. זאת אחרי שנחטפו כבר אלפי כרטיסים של אירגון אוהדי 'אולטראסאות', שמתכננים לשבת ביציע המזרחי. גם המועדון עצמו מעורב בכך, כולל הבעלים אלונה ברקת והמנכ"ל גיא פרימור, אך ההתאחדות עומדת על שלה.
 


בהודעה מטעם ארגון האוהדים נכתב: "שמעו בדיחה, ההתאחדות לכדורגל החליטה שאסור לנו לשבת ביציע המזרחי כארגון ושמדובר ביציע קהל רחב ומוזמנים של ההתאחדות והקבוצות. סתם כדי לסבר לכם את האוזן, מדובר ביציע עידוד שכל השנה מתפקד כיציע עידוד אך בגלל המיקום הפרונטלי שלו ההתאחדות רוצה להשתלט עליו עם כרטיסים לעסקנים, שחלילה לא ישבו מאחורי השער כי הרי יציע מאחורי השער הוא רק לארגוני אולטרס. יאמר לזכות ההתאחדות שזו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שהם שמים את הקהל בתחתית סדר העדיפויות של עסקני הכדורגל הישראלי. יש לנו חדשות בשבילכם - אנחנו נשב ביציע המזרחי על אפכם, חמתכם, הסדרנים והשוטרים שתביאו כדי לנסות למנוע את זה. ואם זה לא יקרה, אתם תשאו במחיר של המראות שיהיו שם".

עוד נמסר: "אתם הגוף האחרון שיכול לדרוש משהו בשלב זה. אצטדיון טדי מכיל 34,000 מקומות והעברתם בסך הכל רק 12,000 כרטיסים לכל קבוצה. אלוהים יודע מה אתם עושים עם שאר הכרטיסים. איפה העסקנים והמוזמנים שלכם באמצע העונה שבאצטדיונים בישראל יש 2000 אוהדים בממוצע? תתביישו לכם! אנחנו נשב ביציע המזרחי. הארגון כבר עם כרטיסים לשם, הקהל הרחב כבר קנה לשם לאחר שהודענו שזהו יציע העידוד בגמר. אין לכם בט. אתם מוזמנים להעביר את המוזמנים שלכם ליציע הצפוני, המערבי או הדרומי...או שאנחנו כבר נעשה את זה לבד ביום שלישי. הכדורגל שייך לאוהדים. מי שמחפש מלחמה ימצא אותה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות