חיים: ''דוד פגע לגוליית ברקה, אנחנו פגענו לצרפת בלב''היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרת
דורון אוסידון (אסף הופמן)

קאמבק: דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בבני יהודה

רביעי | | 18:10    מאת מערכת ישראל ספורט

הבעלים ברק אברמוב בחר את נציג הבעלים שעבד בעבר בהפועל תל אביב, הפועל חיפה ומכבי נתניה: ''לדורון ניסיון עשיר בניהול מועדונים בכדורגל הישראלי והצעדתם להישגים ספורטיביים''. יסייע לכפיר אדרי

דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בניהול בני יהודה. מהמועדון נמסר: "לפני זמן קצר הסתיימה פגישה בין ברק אברמוב, הבעלים של מועדון בני יהודה ודורון אוסידון. אברמוב מינה את אוסידון לתפקיד נציג הבעלים של מועדון בני יהודה במקום יוסי כהן. אוסידון יעבוד ביחד עם מנכ"ל המועדון כפיר אדרי וינהל את המועדון על היבטיו הספורטיביים, המקצועיים והפננסים".

דורון אוסידון (אליאב אוזן)
ברק אברמוב מסר: "כפי שכבר הודעתי בעבר, החלטתי להעביר את הניהול השוטף של המועדון לאנשי מקצוע, מתוך כוונה שיוכלו להחזיק במועדון עד שימצא הרוכש המיועד. לדורון ניסיון עשיר בניהול מועדונים בכדורגל הישראלי והצעדתם להישגים ספורטיביים דוגמת המועדונים הפועל תל אביב והפועל חיפה. אני מבקש בהזדמנות זו להודות ליוסי על תפקידו בשנים האחרונות במועדון ואני מאחל לדורון הצלחה רבה בתפקידו החדש".

דורון אוסידון, ששימש בתפקיד דומה בהפועל חיפה, מכבי נתניה והפועל תל אביב, מסר: "אני מבקש להודות לברק על האמון שנתן בי ואת הפקדון שנתן לי לנהל עבורו. מועדון בני יהודה הוא מועדון פאר בכדורגל הישראלי ובעל בסיס אוהדים איתן. בכוונתי לפעול ביחד עם הנהלת המועדון, המאמן וצוות המקצועי להעמיד הרכב תוסס ורעב להתמודדות בעונת המשחקים הבאה, תוך שמירה קפדנית על מסגרת תקציב והשבחת מועדון הנוער של המועדון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות