דיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''
יואב עומר (צילום: sailing energy)

אליפות אירופה בגלישת רוח: יואב עומר עלה למקום ה-5

רביעי | | 20:08    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר ארבעה שיוטים, גולש הרוח הישראלי התקדם במעלה הדרוג באליפות בגארדה ומדורג חמישי מתוך 154 משתתפים. שחר רשף, שפתחה בסערה, הידרדרה למקום 12 ושחר טיבי עלתה למקום השישי בדירוג

יומה השני של אליפות אירופה בגלישת רוח הסתיים היום (רביעי) בגארדה, איטליה, עם התקדמות מרשימה של יואב עומר במעלה הדירוג ושינויים בדירוג הגולשות הישראליות.

לאחר ארבעה שיוטים היום עלה יואב עומר למקום החמישי הכללי בדירוג, עליה של תשעה מקומות מאתמול. עומר יכול להסתכל בסיפוק על שלושת השיוטים הראשונים של היום, שם סיים במקומות 2,4,3. שני ישראלים נוספים נמצאים בעשיריה השלישית של התחרות, תום ראובני במקום 20 ותומר ורדימון במקום 28. עידו פומרנץ נאלץ לפרוש היום מהתחרות, לאחר שבמהלך התנגשות פגע גלשן של אחד המתחרים ברגלו. פומרנץ פונה לבית החולים, שם נשלל שבר, אך בהוראת הצוותים המקצועיים הוא לא יוכל להמשיך להתחרות.

בנשים עלתה שחר טיבי למקום השישי לאחר יום שיוטים יציב (מיקומים 3,4,12,8) והיא כעת הישראלית המובילה. שחר רשף, שפתחה אתמול בסערה את התחרות, הידרדרה מהמקום הראשון הכללי למקום 12 לאחר יום חלש (19,12,30,9). אחריה דניאלה פלג, במקום 15. את העשיריה השניה בתחרות סוגרות שרון קנטור (מקום 18) ומאיה מוריס (19). את התחרות בנשים מובילה הצרפתיה הלן נוסמון, אלופת אירופה והעולם המכהנת.

לאחר דחייה בתחילת היום בגלל רוח לא מספקת הנבחרות ביצעו ארבעה שיוטים ברוח חלשה. מחר בבוקר יחולקו הגברים והנשים לצי הזהב (50% מהמקומות הראשונים) וצי כסף. רק צי הזהב ממשיך להיאבק על אחד מעשרת המקומות הראשונים, המקנים את כרטיס הכניסה לשיוטי המדליות, שיערכו ביום ראשון. כרגע שבע מתוך תשע הגולשות הישראליות וחמישה גברים נמצאים בטווח צי הזהב.

נגישות