דיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''
דודי סלע בפעולה (רועי שמשון, איגוד הטניס)

דודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''

חמישי | | 23:01    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שב''ל'אקיפ'' הצרפתי דווח על חשד להטיית המשחק של הטניסאי הישראלי ברולאן גארוס, סלע הגיב: ''צר לי שגופי תקשורת חושבים קודם כל על הרייטינג שלהם ולא בוחלים לפגוע בשמו הטוב של השחקן''

ב"'ל'אקיפ" הצרפתי מדווחים הערב (חמישי) על חשד כי דודי סלע הטה משחק בסיבוב המוקדמות הראשון של הרולאן גארוס.לפי הדיווח בעיתון הצרפתי המפורסם, הצטברה כמות הימורים חריגה על המשחק בין הישראלי לבין ברנאבה זפאטה-מיראלס, שהסתיים בניצחון קל של הספרדי, 3:6, 0:6. הטענה היא שכמות הימורים גבוהה מדי לטובת אחד השחקנים מעלה חשד, לכאורה, להטיית משחק.
 


סלע פרסם הכחשה גורפת לפרסומים: "לשמחתי, מי שמכיר אותי כשחקן וכבעיקר כאדם, לאורך כל שנות חיי והקריירה שלי, יודע שהדברים שפורסמו היום לא רק שלא נכונים, אלא שאין כל סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה. הימורים על משחקי ספורט בכל הענפים קיימים בהרבה מקומות, ואין לי כמובן כל קשר למה שמתנהל שם". 

הישראלי הוסיף: "מי שמעורב בענף אמור בקלות להבין שכשחקן שלא התחרה תקופה ארוכה עקב פציעות, הסיכוי שלי לנצח את המשחק נגד שחקן שדורג הרבה מעליי, היה לא גבוה ממילא, כך שתמוה שהיה צורך בכלל בהימורים מהסוג הזה. צר לי שגופי תקשורת חושבים קודם כל על הרייטינג שלהם ולא בוחלים בלפגוע בשמו הטוב של שחקן, אדם שלא נפל רבב בהתנהלותו במשך עשרות שנים. כשאשוב לארץ אתייעץ עם יועציי כיצד להגיב לפרסום המוזר הזה".

נגישות