עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
אוהדי בית''ר ירושלים מוחים נגד משה חוגג (ליאת אבשלומי)

אוהדי בית''ר ירשולים יפגינו מול ביתו של אורן חסון

שני | | 10:24    מאת רועי ינקלוביץ

ארגון האוהדים ''שער האריות'' ממשיך במחאה שלו נגד הבעלים ופנה למנהלת וההתאחדות: ''סיימנו לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך מוחקים לנו את המועדון. בכל מקום מתוקן הקבוצה הייתה נלקחת ממשה חוגג''

אוהדי בית"ר ירושלים מאסו בסיטואציה בה נמצא המועדון, במסגרתה משה חוגג, שנמצא במרכזה של פרשה פלילית חמורה, ממשיך להחזיק בבעלות על הקבוצה באמצעות הנאמן, עו"ד יצחק יונגר. ארגון "שער האריות", שמוביל את המחאה נגד חוגג, הודיע שיקיים ביום חמישי הפגנה מול ביתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון.
 


במכתב שנשלח למנהלת הליגות ולהתאחדות, נכתב: "בוקר טוב ל'ראשי' הכדורגל בישראל. הקהל של בית"ר דורש מכם תשובות לאיך אתם פועלים להוציא את בית"ר, מהסיטואציה הבלתי נתפסת שהיא מוחזקת כבת ערובה על ידי אדם שחשוד בפשעים חמורים, אדם מעוקל שלא יכול להזרים שקל, אדם שהכריז באמצעות זרועותיו הארוכות שיפעיל את הקבוצה שלנו בתקציב מינימום, אדם שנתן כבטוחות ארנקים דיגיטליים שאותם לא ניתן לפרוע בשעת הצורך. בכל מקום מתוקן בעולם! קבוצת ספורט, בפרט, מועדון כדורגל אהוד כל כך, הייתה נלקחת מאדם כזה, בטח אחרי סאגת הארנקים הדיגיטאלים, רק כאן נותנים לאנשים כאלה לעשות כל העולה על רוחם, לא רק שנותנים אלא שפועלים באפס מעשה ולפעמים אפילו מכשירים את השרץ".

עוד נכתב: "אם הגופים האחראים בכדורגל הישראלי יחליטו לפעול - ולא להמשיך להתבונן מהצד כאילו זו לא הבעיה שלהם - ביתר תצא מהידיים של האיש הזה, אבל ממניעים שאנחנו לא מודעים אליהם עד עכשיו, חודשים ארוכים מרגע המעצר של אדון חוגג לא עשו כלום! כלום! אנחנו דורשים לשמוע מההתאחדות לכדורגל, ממנהלת הליגה ובקרת התקציבים ללא דיחוי לספק לנו הצהרות והבהרות, איך לא נותנים לאדם הזה להמשיך לעשות צחוק ממאות אלפי אוהדים ומהכדורגל הישראלי כולו, איך מחול השדים הזה לא ממשיך בעונה הקרובה ואיך סיטואציות כאלה לא יקרו עוד לעולם! סיימנו לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך מוחקים לנו את המועדון. היום זה ביתר מחר זה מועדון אחר".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות