היינו כחולמים: נבחרת הנוער בגמר היורו, 1:2 על צרפתמכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
אמצעי הפירוטכניקה שנתפסו (דוברות המשטרה)

אוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבו

שלישי | | 14:15    מאת אדי חליאבין

עיר הבירה נצבעה אדום וירוק לקראת גמר גביע המדינה הערב (שלישי, 20:30) לאחר שהאוהדים השתלטו גם על שוק מחנה יהודה. המשטרה עיכבה שלושה קטינים תושבי ב''ש שנתפסו עם אמצעי פירוטכניקה

העיר ירושלים מתמרקת לקראת גמר גביע המדינה הערב (שלישי, 20:30) ואוהדי מכבי חיפה והפועל באר שבע כבר מציפים את הבירה ובעיקר את שוק מחנה יהודה לקראת המפגש המסקרן. רבים מאוהדי מכבי חיפה לבושים בלבן לציון 60 שנה לתואר הראשון של הירוקים.

המשטרה עיכבה בצהריים במרכז העיר ירושלים, שלושה חשודים תושבי באר שבע כשברשותם נתפסו אמצעי פירוטכניקה. מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר: "לפני זמן קצר, כוח מג"ב שפעל במרכז העיר ירושלים, איתר שלושה חשודים (קטינים, תושבי באר שבע)  כשברשותם נתפסו אמצעי פירוטכניקה. כלל החשודים עוכבו והועברו לחקירה בתחנת לב הבירה במחוז ירושלים".

מאות שוטרים של מחוז ירושלים, סדרנים ומאבטחים יתפרסו החל משעות אחר הצהריים באצטדיון טדי בירושלים ומחוצה לו, ויפעלו לשמירה על הסדר והביטחון, לאבטחת הקהל ויכווינו את התנועה באזור. המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים לשמירת החוק, הסדר והאבטחה באזור, ותפעל נגד כל מעשה אלימות או הפרת הסדר הציבורי בתחומי האצטדיון ומחוצה לו. כמו כן, המשטרה נערכת באזור במעגלי אבטחה ושיטור רחבים מחוץ לאצטדיון, על מנת למנוע ולטפל באירועי חיכוך ואלימות מכל סוג שהם.

נגישות