מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
נוי דריהן (עמית שיסל, איגוד השייט)

נוי דריהן התעמתה עם קטי ספיצ'קוב והושעתה ל-60 יום

חמישי | | 17:01    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד השייט העניש את דריהן לאחר התקרית המילולית שאירעה באליפות אירופה שהתקיימה באיטליה: ''רואים בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את ישראל''

ועדת המשמעת של איגוד השייט החליטה להשעות היום (חמישי) את השייטת נוי דריהן מפעילות ל-60 ימים. נזכיר כי במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירוע תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב, כאשר יש לציין שהתקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. מאמן נבחרת הנשים שחר צוברי היה עד לתקרית.

מאיגוד השייט נמסר בתגובה: "במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירעה תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב. התקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. פרטי התקרית הובאו לידיעת ועדת המשמעת של איגוד השייט, שאף קיבלה תלונה רשמית על ידי קטי ספיצ'קוב ומוועדת התחרות, שדנה בערעור שהוגש במקום על ידי ספיצ'קוב".

עוד נמסר: "ועדת המשמעת דנה היום בתלונה והחליטה על השעייתה של נוי דריהן מפעילות למשך 60 ימים. איגוד השייט רואה בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את מדינת ישראל. אנו דוגלים בערך של כבוד הדדי ומגנים כל התנהגות הפוגעת בערך זה. האיגוד ינהג באפס סובלנות כלפי אירועים מסוג זה בעתיד".

נגישות