פוצ'יוולי: ישראל עלתה למקום הראשון בדירוג האירופיימים גורליים: שעון החול של בית''ר ירושלים הולך ואוזלברצלונה הודיעה לפרנקי דה יונג שחוזהו אינו חוקימכבי ת''א יצאה לסלוניקי, גולסה: ''מצפים למשחק חם''בעקבות החוב לפיליפה רודריגס: סגל חסר להפועל ת''אטימו מוזי הושאל לקריית שמונה, תוכל לרכוש אותו בקיץשב לישראל: ברנקו ורגוץ' חתם לעונה במכבי פתח תקווהדיווח: ברצלונה מנהלת מו''מ עם מסי על חזרה ב-2023מארסיי פתחה עונה עם 1:4 על ריימס, ראמזי הציל את ניסאליפות אירופה: נבחרת הנערות הפסידה 69:40 לצרפת
המטבע החדש הגיע ל-15,000 חברים (יח''צ)

אבן דרך משמעותית ל-META-XS: הגיע ל-15,000 חברים

ראשון | | 09:00    מאת מערכת ישראל ספורט

המטבע החדש רושם עליות באחוזים גדולים עוד לפני יציאתו לשוק והשקתו הרשמית. ההבטחה היא שבקרוב תושק עיר דיגיטלית שבה ניתן יהיה לסחור, לרכוש מוצרים, לפגוש אנשים, לסייר בתערוכות NFT ועוד

המטבע החדש META-XS הגיע השבוע לאבן דרך משמעותית - 15,000 חברים!

בשבועות האחרונים המטבע החדש META-XS רושם עליות באחוזים גדולים עוד לפני יציאתו לשוק והשקתו הרשמית. ההבטחה של המטבע היא כי בקרוב תושק עיר דיגיטלית שבה ניתן יהיה לסחור, לרכוש מוצרים, לפגוש אנשים, לסייר בתערוכות NFT ועוד. כל המסחר בעיר הזאת יעשה באמצעות המטבע.

עולם הקריפטו, הבלוקצ'יין והמטבעות הווירטואליים מתפתח מיום ליום - ביטקוין, איטריום ודומיהם - ואין ספק שמדובר בכסף של העתיד, META XS הוא מטבע ייחודי, בניגוד למטבעות אחרים שהם רק מטבע, הוא מטבע שנותן משהו מעבר. חזון כלכלי נפרד שתומך במטבע META-XS. היזמים עתידים להקים באזור איחוד האמירויות עיירת נופש, תיירות ובילויים.

המטבע החדש הגיע ל-15,000 חברים (יח''צ)
לפי הרעיון של המטבע החדש, META-XS ידמה את המטא-וורס, העולם הווירטואלי החדש של העתיד בכך שהוא ישיק עיר דיגיטלית שבה ניתן יהיה לסחור, לרכוש מוצרים, לפגוש אנשים, לסייר בתערוכות NFT ומה לא - והכל בזכות המטבע המסתורי, נשמע דומה לרעיון של מייסד פייסבוק, מארק צוקרברג שרוצה לקחת אותנו לעולם שכולו VR. מומחים בענף טוענים כי לא ירחק היום ומטבעות חדשים יונפקו לקהילות ממוקדות אשר ינצלו את הכוח של הקהילה כדי למנף את המטבעות הווירטואליים, כאשר כל רעיון או אידיאולוגיה יעמוד מאחוריו מטבע של משקיעיו ובעיקר מאמיניו.

עולם וירטואלי או עיר עתידנית שכזאת, היא בדיוק מה שמחפשים בשנים האחרונות בעולם הקריפטו, את האקס פקטור שיהפוך מטבע עם ערך כלכלי לערך עם משמעות רבה וזה כבר רבותיי מדובר על חזון כלכלי נפרד לגמרי ולכן ההצלחה הגדולה של META-XS.

בואו והצטרפו למטבע המשגשג שיהפוך לעיר וירטואלית!

נגישות