יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
נשאר במועדון. יותם הלפרין (האתר הרשמי)

יותם הלפרין מונה ליועץ המקצועי של הפועל ירושלים

שלישי | | 16:58    מאת רועי ינקלוביץ

המאמן שהוחלף על ידי אלכסנדר דז'יקיץ' יישאר במועדון האדום תחת טייטל חדש. הגדרת התפקיד, על פי האדומים: ''יעסוק בהיבטים מקצועיים בלבד, יפקח על מחלקת הסקאוט ויקשר בין השחקנים, ההנהלה והצוות''

מאמן הפועל ירושלים בעונה החולפת יותם הלפרין מונה להיות היועץ המקצועי של המועדון. הלפרין, שהוחלף על ידי אלסכנדר דז'יקיץ', יתחיל את עונתו העשירית במועדון. 

מהמועדון נמסר: "יותם יעבוד בצמוד עם הצוות המקצועי בראשותו של המאמן אלכסנדר דז'יקיץ'. בשונה מתפקיד המנהל המקצועי, שכלל עיסוק בנושאים טכניים, היועץ המקצועי יעסוק בהיבטים מקצועיים בלבד, יפקח בין היתר על מחלקת הסקאוט ויהווה חוליה מקשרת חשובה בין השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה".

הבעלים איל חומסקי אמר: "אין מאושר ממני לבשר על הישארותו של יותם. יותם הוא הפועל. בשרה מבשרה של המערכת, והיה ברור לנו שהוא צריך להמשיך להיות חלק מהמשפחה, גם אם בהגדרת תפקיד שונה. אין לי ספק שהוא ימשיך לתרום מהידע והניסיון הגדול שלו".
 


בנושא אחר, הפועל ירושלים פתחה באופן רשמי את מכירת המנויים לעונת 2022/23. עבור מנויים קיימים, שמירת המקום הקבוע בפיס ארנה, תתבצע עד לתאריך 31 ביולי. המחיר המחדש המוזל יישמר עד יום ראשון, ה-17 ביולי, בשעה 12:00. לאחר תאריך זה, מחיר המנוי יתעדכן למחיר רגיל.

על אף עליית המחירים החדה בכל המגזרים במשק, במועדון החליטו שלא להעלות את המחירים למנויים העונתיים, ולמעשה מדובר ברמת מחיר זהה שלא השתנתה מאז 2017, אז זכתה הקבוצה באליפות השנייה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות