יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
ישי עוליאל חוגג (עודד קרני, איגוד הטניס)

אחרי 26 שנים: ישראל חוזרת לארח את סבב ה-ATP

שלישי | | 15:52    מאת מערכת ישראל ספורט

הפרויקט הגדול, בהובלתו של יו''ר איגוד הטניס אבי פרץ, צפוי להתקיים בסוף ספטמבר באולם ה''אקספו'' בתל אביב, אחרי מפגש הדיוויס מול צ'כיה. עם זאת, נכון לעכשיו עדיין לא הגיע האישור הרשמי מהסבב העולמי

בסוף חודש ספטמבר, 26.9 עד ה-1.10, צפוי להתחיל בתל אביב טורניר ATP 250 עם בכירי הטניסאים מהסבב העולמי. התחרות שתכלול פרסים בשווי של כמיליון דולר, צפויה לצאת לפועל בזכות מימון של איש העסקים מיכאל מירשווילי, שעומד מאחורי הרעיון והמטרה היא בהמשך להפוך את האירוע הנוכחי למסורת.

הטורניר היוקרתי צפוי להתקיים במרכז הירידים בתל אביב (אקספו), בביתן 1 ו-2 עם ארבעה מגרשים שיארחו את כוכבי הסבב שיגיעו. זו הפעם הראשונה מזה 26 שטורניר מה-ATP יתקיים בישראל. נזכיר כי נבחרת ישראל תארח את נבחרת צ'כיה במסגרת בית 1 העולמי של גביע דיוויס בהיכל קבוצת שלמה בתאריכים 16 ו-17 בספטמבר.

מאיגוד הטניס נמסר: "אנו שמחים לקראת ההזדמנות האדירה לשתף פעולה עם איש העסקים ד״ר מיכאל מירילשווילי שמדינת ישראל יקרה מאוד לליבו וחברת Watergen Tel Aviv באירוח של טורניר ATP250 בישראל".

עוד נמסר: "החברה הינה חברת בת של חברת Watergen הישראלית שפיתחה ומייצרת מי שתיה המיוצרים מהאוויר ומועשרים במינרלים. זוהי בהחלט התגשמות של חלום עבורנו לארח טורניר בסדר גודל כזה בארץ. יחד עם זאת אנו ממתינים עדיין לאישור רשמי של ה-ATP לקיום הטורניר ואנו נעדכן ברגע שזה יקרה".

נגישות