יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
נבחרת ישראל (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

5 מ-5: גמר נוסף לנבחרת האמנותית באליפות העולם

רביעי | | 16:13    מאת מערכת ישראל ספורט

הנבחרת הלאומית העפילה לגמר בתרגיל הקבוצתי החופשי והשלימה הישג מרשים של חמש גמרים בכל חמשת התרגילים בהם השתתפה בבודפשט. העפילה מהמקום העשירי לגמר, עם ציון של 85 נקודות בדיוק

נבחרת ישראל בשחייה אמנותית העפילה היום (רביעי) לגמר אליפות העולם בבבודפשט בתרגיל הקבוצתי החופשי. בכך, השלימה הנבחרת הישג מרשים של חמש העפלות לגמרים בכל חמשת התרגילים בהם השתתפה - שני תרגילי הדואט, שני התרגילים הקבוצתיים ותרגיל הקומבו.

הנבחרת העפילה מהמקום העשירי לגמר, עם ציון של 85 נקודות בדיוק - 25.3 נק' על הביצוע, 34.4 על התרשמות אמנותית ו-25.3 על דרגת הקושי. הגמר ייערך ביום שישי ב-17:00 שעון ישראל, כשעוד קודם יתחרה הדואט של הנבחרת בגמר התרגיל החופשי מחר באותה שעה.

הרכב הנבחרת: שלי בובריצקי, עדן בלכר, פולינה פריקזצ'יקובה, מאיה דורף, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, נוי גזלה וקטי קונין, עם המחליפות נטע רוביצ'ק ושני שראיזין. הובילו את הקבוצה המאמנות אנה טרס ולריסה קונין.

הנבחרת עם השגריר ושאר האורחים (איגוד השחייה)
בנושא אחר, נבחרת ישראל בשחייה התארחה היום במפגש שארגן שגריר ישראל בהונגריה יעקב הדס-הנדלסמן, יחד עם הקונסול וסגן השגריר. המפגש התקיים במסעדה יהודית סמוך למלון הנבחרת, כשבין המוזמנים היו אחד מהשחיינים ההונגרים הטובים בכל הזמנים דניאל גיורטה, וגם שניים מהנציגים הבכירים שהיו לכדורגל ההונגרי בישראל - אישטוון פישונט וגאבור מרטון.

שחיין הנבחרת, הפיינליסט האולימפי גל כהן גרומי, העניק לשגריר חולצת נבחרת חתומה, והוא בירך אותם על הישגיהם בתחרות ואיחל בהצלחה בהמשך. השחיינים זכו גם לשיחה עם השחיין האגדי גיורטה (אלוף אולימפי, 3 פעמים אלוף עולם, 8 פעמים אלוף אירופה ושיאן עולם לשעבר) שסיפר קצת על דרכו בשחייה ונתן להם טיפים לעתיד.

ראש המשלחת אמיר טיטו אמר בסיום המפגש: "אנחנו מודים לשגריר ולכל צוות השגרירות על ההזמנה ועל והמפגש המהנה ושובר השיגרה במהלך האליפות. היה מרתק עבור כל השחייניות והשחיינים לשמוע את גיורטה, ובטוחים שדבריו, יחד עם שאר החיזוקים מהנוכחים, יתנו השראה לנבחרת להמשך התחרות".

נגישות