ימים גורליים: שעון החול של בית''ר ירושלים הולך ואוזלמכבי ת''א יצאה לסלוניקי, גולסה: ''מצפים למשחק חם''בעקבות החוב לפיליפה רודריגס: סגל חסר להפועל ת''אטימו מוזי הושאל לקריית שמונה, תוכל לרכוש אותו בקיץשב לישראל: ברנקו ורגוץ' חתם לעונה במכבי פתח תקווהדיווח: ברצלונה מנהלת מו''מ עם מסי על חזרה ב-2023מארסיי פתחה עונה עם 1:4 על ריימס, ראמזי הציל את ניסאליפות אירופה: נבחרת הנערות הפסידה 69:40 לצרפתברצלונה דרסה 0:6 בבית, שער ושני בישולים ללבנדובסקיאבדיה: ''חיכיתי לרגע הזה'', גודס: ''יש לנו זמן לעבוד''
צפוי לחזור. ערן זהבי (ישי נאמן)

אחרי מו''מ ארוך: זהבי צפוי לחתום לשנתיים במכבי ת''א

חמישי | | 18:26    מאת חיים נתנאל

הבעלים גולדהאר ניאות לרצונו הברור של החלוץ לחתום ללא תנאים, במועדון מאמינים כי כל המכשולים הוסרו לקראת החתימה והכוכב, שירוויח כמיליון יורו נטו לעונה, לא כולל בונוסים, אמור לחבור לאימונים בהולנד

רבים תהו מדוע מתמהמהת החתימה של ערן זהבי על הצעת החוזה שהוגשה לו על ידי מכבי תל אביב. ככל שהתמהמה התשובה של זהבי, רבים נטו לחשוב שאם מלך שערי נבחרת ישראל בכל הזמנים היה נוטה לקבל את הצעת הקבוצה הברזילאית בוטאפוגו היה מוסר את החלטתו כבר זמן רב קודם לכן. החלטה רצינית וחשובה שכזו שכרוכה בה טילטול כל המשפחה שוב ליעד רחוק מאוד ביבשת אחרת ולהצטרף לקבוצה עם עבר מפואר מאוד והווה בינוני, לא קסם לזהבי בנקודת זמן כזו.

אם ההצעה שכזו הייתה תופסת את זהבי בגיל צעיר יותר ובסיטואציה שונה, היה תופס את ההצעה הברזילאית בשתי ידיים אלא שהרצון של המשפחה לחזור לארץ וההצעה הנדיבה מאוד של מכבי תל אביב, למרות היותה נמוכה מהצעתה של בוטאפוגו, עשו את שלהם והיטו את הכף להחליט על מכבי תל אביב, במיוחד לאחר המחווה יוצאת הדופן שערך לו הקהל הצהוב בבלומפילד במהלך ההתמודדות מול פ ס.וו איינדהובן. ערן זהבי רגיש מאוד לרחשי הקהל, כאשר הוא מופצץ השכם והערב בהודעות של האוהדים שמבקשים ממנו לחזור למדים הצהובים. זה בהחלט גרם לו להתרגש מאוד ולהיעתר ככל הנראה להצעה של מכבי תל אביב. אז מה בכל זאת גרם עדיין להתמהמהות הזו שהותירה אצל רבים סימני שאלה מה עוצר ומונע מזהבי לחתום כבר על החוזה במכבי תל אביב?

הבעלים מיץ' גולדהאר (ישי נאמן)
מסתבר שהחלוץ, שהפך בקיא בכל פרט בתנאי חוזה של כדורגלן לא אהב בלשון המעטה את התנאים וההגבלות שהציב מיץ' גולדהאר. החוזה המקורי היה לשנה בלבד ורק עם אופציה לשנה נוספת. בנוסף היו מספר סעיפים שהתנו כספים נוספים אם יעבור מכסת משחקים בהם ישותף ומספר שערים שיבקיע. החלוץ לא אהב את הסעיפים האלה שמטילים ספק ביכולתו לשחקן במעמדו. לדידו הוא לא שחקן חדש שצריך להיות תחת זכוכית מגדלת ולהוכיח את עצמו. זה היה סלע המחלוקת בין זהבי לגולדהאר שנראה כנושא ונותן קשוח מאוד.

אבל הבעלים כבר רוצה לתת למאמן ולאדן איביץ' את כל הכלים שיהיו מוכנים למחנה האימונים של הקבוצה בהולנד והחליט להיעתר לדרישתו של זהבי לחוזה סגור לשנתיים עם בונוסים של אליפות גביע והבקעת שערים. נראה שכבר ביום ראשון הקרוב יחתום ערן זהבי על החוזה ויצטרף לחבריו החדשים ישנים למחנה האימונים בהולנד.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות