עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
נבחרת הנוער (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)

עילי פיינגולד: ''כמו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה''

שישי | | 14:51    מאת אדי חליאבין

נבחרת הנוער תנסה להעפיל לחצי גמר היורו מחר ב-21:00 והמגן אמר על היריבה: ''נבחרת מצוינת, אבל אנו בטוחים בעצמנו. כיף לשחק ברמה הזו, אנחנו לא רגילים לזה מהארץ. נמשיך לבוא צנועים לכל משחק''

כשהיא במקום השני בבית וקרובה מתמיד לחצי גמר היורו וגם לכרטיס למונדיאליטו, נבחרת הנוער תנסה להמשיך מחר (שבת, 21:00) במומנטום מה-2:4 על אוסטריה כשתפגוש את אנגליה למחזור האחרון. נבחרת שלושת האריות בלתי מנוצחת וגם לא ספגה עד עכשיו אחרי 0:2 על אוסטריה ו-0:4 על סרביה.

מגן הנבחרת עילי פיינגולד אמר: "מול סרביה מאוד התרגשנו. זה היה המשחק הראשון שלנו ביורו. מול אוסטריה הגענו עם המון ביטחון והראינו את זה על המגרש. שמח שניצחנו והתקרבנו למטרה, מתפקסים ליום שבת. אנחנו יודעים שאנגליה נבחרת מצוינת, זה לא מפתיע אף אחד".

המגן המשיך: "נגיע לתת 100% כמו בכל משחק. כמו שהצלחנו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה נעשה הכל לנצח ולהגיע לחצי הגמר. המשחקים ביורו משפרים אותנו? ברור. אנחנו לא רגילים לרמה הזאת בארץ. אלו שחקנים ששיחקו בליגת האלופות ובליגות הראשונות שלהם, לא משנה מול מי אנחנו נותנים הכל. זה כיף גדול ונמשיך לבוא צנועים".

נגישות