עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
אוסקר גלוך חוגג מול אנגליה (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)

נבחרת הנוער תנחת הערב, גלוך ''מבוקש בדורטמונד''

ראשון | | 08:45    מאת אדי חליאבין

אחרי שהוכתרה לסגנית אלופת אירופה עד גיל 19, נבחרת הנוער תנחת הערב ותזכה לקבלת פנים חגיגית. שחקנה של מכבי ת''א הוזכר כמועמד גם לאייאקס, אספניול ולייפציג. פיינגולד מבוקש בליגה האיטלקית

נבחרת הנוער של ישראל תזכה הערב (ראשון) לקבלת פנים חגיגית אחרי שעשתה הישג היסטורי, למרות ההפסד בגמר אליפות אירופה לאנגליה (3:1), חניכיו של אופיר חיים יהיו גם במונדיאליטו בשנה הבאה באינדונזיה. הנבחרת תנחת בשעות אחר הצהריים בטיסה מווינה, בירת אוסטריה, אליה הגיע מטרנבה שבסלובקיה, ותמשיך ישירות לבית הנבחרות בשפיים. אנשי המשלחת הישראלית יפגשו בשפיים עם שר התרבות והספורט, חילי טרופר, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון ונציגים נוספים של ההתאחדות.

שחקני נבחרת הנוער אחרי ההפסד בגמר (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)
בינתיים, ההערכה בנבחרות היא שחלק לא קטן מהשחקנים בנבחרת של אופיר חיים ייצאו בקרוב לחו"ל. חלקם כבר מחזיקים בהצעות, וסקאוטים מקבוצות בכירות ביבשת כבר גיששו לגבי הכוכבים הצעירים. ב"גאזטה דלו ספורט" האיטלקי דווח שסקאוטים של בורוסיה דורטמונד ואייאקס - שידועות כשקבוצות שמומחיות בפיתוח וגידול שחקנים צעירים - שלחו סקאוטים לגמר מול אנגליה והם התרשמו מאוד מהיכולת של כובש שער היתרון של ישראל. עוד במהלך האליפות דווח שאספניול ור.ב לייפציג אף הן מתעניינו בשחקן, עליו צפויה מכבי תל אביב לדרוש לפחות 7-8 מיליון יורו.

נבחרת הנוער (Photo by Seb Day - UEFA via Sportsfile)
במקביל, עילי פיינגולד ממכבי חיפה מבוקש באיטליה, כאשר לצ'ה, רומא, סמפדוריה ואודינזה הם רק חלק מהשמות שהעבירו עליו דו"חות חיוביים. המגן של מכבי תל אביב, רוי רביבו, זכה ללא מעט שבחים בתקשורת הספרדית - שם הזכירו לא פעם את העובדה שאביו חיים שיחק בשנות ה-90 בסלטה ויגו, שגם כעת מוזכרת כמועמדת אפשרית לצרף את רביבו ג'וניור. נזכיר שכל השחקנים שמועמדים לצאת לחו"ל נמצאים לפני גיוס לצה"ל, כך שהם יצטרכו להסדיר את מעמדם בהתאם ל"חוק בן שהר", שמאפשר לדחות את הגיוס בשנה אחת בכל פעם כדי לאפשר להם לשחק בחו"ל.

נגישות