עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
תומר גינת באימון (דוברות הפועל ת''א)

תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרו

שני | | 12:24    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שסיים את המשימה שלו עם נבחרת ישראל, גינת התייצב לאימון ראשון בקדנציה החדשה בהפועל ת''א: ''מרגיש לי כאילו כלום לא השתנה ומעולם לא עזבתי''. לראשונה אי פעם, כל המנויים של האדומים נמכרו

היסטוריה בהפועל תל אביב: לראשונה בתולדותיה הודיעה היום (שני) הקבוצה כי כל המינויים שהוצאו למכירה לעונת 2022-2023 בליגת ווינר סל נרכשו. בנוסף, כ-800 אוהדים ואוהדות כבר רכשו מינוי למשחקי היורוקאפ, כאשר שמירת המקומות למינויי העונה תסתיים ב-1 באוגוסט.

12 שעות לאחר שסיים את חלון הנבחרות, תומר גינת התייצב הבוקר בהיכל קבוצת שלמה לאימון הראשון שלו, שוב, כשחקן הפועל תל אביב. "עברו כמעט שנתיים מאז האימון האחרון שלי והפעם האחרונה שלבשתי את המדים האדומים, אבל זה מרגיש לי כאילו כלום לא השתנה ומעולם לא עזבתי", אמר גינת, "אני כבר לא יכול לחכות לפתוח את העונה עם הפועל והאולם המלא באוהדים שיהיה כאן בכל ערב בליגה וביורוקאפ".
 


בתוך כך, בית ההשקעות IBI, מבתי ההשקעות המובילים בישראל, ממשיך את שיתוף הפעולה עם הפועל תל אביב בכדורסל זו השנה השלישית. במסגרת שיתוף הפעולה, יעניק בית ההשקעות חסות לקבוצת הבוגרים של הפועל כמו גם לקבוצת הקט-סל הפועלת בבית הספר "ביאליק-רוגוזין". במסגרת התמיכה של IBI בית השקעות, הלוגו של החברה יופיע על מדי הקבוצה של תלבושות "ביאליק-רוגוזין".

כחלק מהתמיכה, IBI תורמת לטובת קידום פעילויות לילדים ומשקיעה בכלים מקצועיים וחינוכיים לדור ההמשך של המועדון במסגרת פרויקט "כדורסל לכולם" בבית הספר "ביאליק-רוגוזין" שבדרום תל אביב. הפרויקט, שיצא לדרך לפני 12 שנים ובמסגרתו מפעילה העמותה חוגי כדורסל לילדים שמצטרפים בכיתה ו' לקבוצת ליגה במסגרת המועדון, הפך מאות ילדים וילדות לחלק בלתי נפרד ממשפחת הפועל תל אביב.
 


מנכ"ל IBI בית השקעות, דייב לובצקי: "אנחנו מתכבדים להרחיב ולהדק את הקשר שלנו עם משפחת הפועל תל אביב. החיבור עם הפועל תל אביב הוא חיבור טבעי עבורנו עם ערכים של מצוינות והישגיות בהם אנחנו מאמינים ושלאורם החברה שלנו פועלת. אנו רואים חשיבות רבה בפעילות זו להרחבת ההשתתפות בספורט וההשפעה החיובית שיש לעיסוק בספורט על החברה כולה, והדבר בולט במיוחד בפרוייקט הייחודי והחשוב של הפועל במסגרת בית הספר ביאליק-רוגוזין. התלמידים בבית הספר מגיעים מקשת רחבה וייחודית של קהילות תרבות לאומיות, אתניות ודתיות, ילדי מהגרי עבודה וילדי פליטים, ילדי ישראלים ותיקים וילדי עולים. הפעילות של הפועל תל אביב בכדורסל בבית הספר "ביאליק-רוגוזין" בדרום ת"א מאפשרת להעצים את הילדים ולהעניק להם ערכים וחינוך להישגיות ולמצוינות, ואנו גאים לקחת בכך חלק".

היו"ר רמי כהן: "אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה עם IBI בית השקעות, שהצטרפו אלינו לפני שלוש שנים סביב הפרויקטים הקהילתיים של הקבוצה והפעילות הענפה של הפועל במחלקת הנוער. מאז שיתוף הפעולה בינינו הולך ומתהדק ואני שמח על כך. אני מאחל לנו שנים רבות של שיתוף פעולה פורה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות