עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
ברוכים השבים. אור זהבי (האתר הרשמי)

שוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-ם

שני | | 16:42    מאת רועי ינקלוביץ

הבלם בן ה-26, ששיחק בעונה החולפת בבני יהודה, חתם לעונה אחת עם אופציה. במקביל, הירושלמים מתכננים להעמיד תקציב שכר שחקנים של 7 מיליון ש''ח, מנהלה של 4 מיליון ש''ח ופריסת חובות למספר שנים

בית''ר ירושלים הודיעה היום (שני) על חזרתו של הבלם אור זהבי שחתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת באמצעות סוכנו טל בן חיים. הבלם בן ה-26 שיחק בעונה החולפת בבני יהודה ולפני כן היה שלוש שנים בבית"ר ירושלים, אליה הגיע מהיריבה העירונית, הפועל ירושלים.

אור זהבי עם סוכנו, טל בן חיים (האתר הרשמי)
זהבי, שקיבל את המספר 5, אמר לאחר החתימה: "כיף וטוב לי לחזור הביתה, אל המקום שאני אוהב ולתת הכל בשביל המועדון והסמל. אני רוצה להודות למאמן יוסי אבוקסיס על האמון ובטוח שאחזיר על המגרש". כעת ינסה המאמן להחתים גם קשר ושני שחקני התקפה לפני היציאה למחנה האימונים באוסטריה באמצע החודש.

בתוך כך, בבית"ר ירושלים עדיין מתקשים להעביר את תקציב המועדון בבקרה התקציבית. כרגע הדד ליין של בית"ר לעבור בבקרה הוא עד ה-10 ביולי, אבל עושה רושם שהצהובים-שחורים יקבלו הארכה נוספת כדי להעמיד את התקציב. אם יאושר תקציב הכנסות של 16 מיליון ש"ח, התכנית של הקבוצה מהבירה היא כזו: תקציב שכר שחקנים שנע סביב 7 מיליון ש"ח, תקציב מנהלה בגובה 4 מיליון ש"ח ופריסת חובות למספר שנים (כ-5 מיליון ש"ח בשנה). 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות