עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
שחקני בית''ר ירושלים (רועי ינקלוביץ)

סופית: בית''ר ירושלים קיבלה הארכה עד ליום ראשון

שלישי | | 16:05    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה כבר הייתה אמורה להעביר בבקרה את התקציב לעונה הבאה, אך נקבע כי המועד האחרון יהיה בשבוע הבא. בבקרה הבהירו: ''לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים''

יו"ר הבקרה התקציבית, רו"ח סיגלית סייג, הודיעה היום (שלישי) לבית"ר ירושלים כי תאפשר למועדון הגשת תקציב ריאלי עבור עונת 2022/2023 עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022, בשעה 11:00.

במכתבה למועדון מציינת סייג כי הבקרה פנתה לקבוצה כבר בתאריך ה-19 במאי 2022, מוקדם ביחס לקבוצות האחרות זאת לנוכח המצב הברור והידוע לה, במטרה לבחון את היערכות הקבוצה לעונה 2022/23. סייג מדגישה כי לאורך כל התקופה נערכו שיחות עם בעלי התפקידים הרלוונטיים, הועברו נתונים שדרשה הבקרה וניכר כי נעשה מאמץ גדול וכן להגיע לפתרונות מעשיים עבור הקבוצה על מנת שזאת תוכל לעמוד בדרישות הבקרה.

אוהדי בית''ר ירושלים מוחים (שימוש לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים)
בבקרה ציינו: "הפתרונות שהעלו ראשי המועדון הוצגו בשקיפות מלאה בפני הבקרה והוכיחו כי הקבוצה פועלת בכמה מישורים לטובת הנושא, לרבות הקטנת חובות הקבוצה, צמצום ניכר של הגירעון וניסיון להציג תקציב ריאלי".

עם זאת, מפאת לוחות הזמנים לפתיחת העונה המוכתבים על ידי התקנון לבקרה תקציבית ולנוכח השיחה האחרונה עם ראשי המועדון בה הוצגו פתרונות אפשריים נוספים, ניאותה הבקרה לאפשר השלמת המסמכים שנותרו, לרבות תקציב ריאלי ומעודכן,  עד ליום ראשון ה-10 ביולי 2022 בשעה 11:00 בבוקר. 

במכתבה מבהירה יו"ר הבקרה כי לא תתאפשר חריגה ממועד זה במידה שלא יהיה שינוי דרמטי בנתונים שהוצגו בפניה עד כה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות