עושים היסטוריה: שגריר בחריין קיים ביקור במכון וינגייטליגיונר חדש: אילון אלמוג הושאל להארטברג האוסטריתגולדהאר יגיע לישראל, דסה סיכם עקרונית במכבי ת''אקלינגר: ''צריך לאטום אוזניים מביקורת חיצונית ורעשים''אבוקסיס: ''צריכים עוד 2-3 זרים ואז נדבר על מטרות''המשחק של מכבי חיפה מול בני סכנין צפוי להידחותארז כלפון: ''אלחם בנחישות בכל התופעות השליליות''אליניב ברדה: ''אנחנו חייבים להגיע מוכנים ומפוקסים''לוסיאן פאברה: ''מכבי ת''א מצוינת, יש לה שחקנים טובים''חזיזה חגג: ''דרבנו אחד את השני והאמנו שאנחנו יכולים''
ענבר דנציגר (צילום: באדיבות איגוד השחייה)

שחייה: גמר ושיא נוער לענבר דנציגר באליפות אירופה

שלישי | | 19:32    מאת מערכת ישראל ספורט

הישגים מרשימים לנבחרת הנוער של ישראל בשחייה באליפות אירופה הנערכת ברומניה עם שתי העפלות לגמרים ושיא ישראלי לנוער. גמר גם לדריה גולובטי, שחזרה רק לפני כשבועיים מאליפות העולם לבוגרות

נבחרת הנוער של ישראל בשחייה פתחה היום (שלישי) את הופעותיה באליפות אירופה לנוער הנערכת ברומניה, עם שתי העפלות לגמרים, שתי העפלות נוספות לחצי גמר ושיא ישראלי לנוער מרשים במיוחד.

מי שחתום על השיא הוא ענבר דנציגר בן ה-18, אשר כבר במוקדמות קיזז 8 מאיות מהשיא וקבע 25.58 שניות ובחצי הגמר שיפר ב-26 מאיות נוספות והעמיד את השיא על 25.32 שניות. דנציגר העפיל לגמר המשחה מהמקום השלישי.

את הגמר השני השיגה דריה גולובטי במשחה ל-200 חופשי. השחיינית בת ה-16, שחזרה רק לפני כשבועיים מאליפות העולם לבוגרות, קבעה 2:01.43 דקות בחצי הגמר והעפילה לגמר מהמקום הרביעי. עוד הערב, יהב חלג סיים במקום ה-11 בחצי גמר 200 פרפר עם שיא אישי של 2:01.48 דקות, הדר קרפ סיימה במקום ה-13 בחצי גמר 50 גב עם שיא אישי של 29.71 שניות.

נגישות