רוסיה הודחה בטורניר הביתי, האוהדים נפרדו באהבהמוכן לווימבלדון: רוג'ר פדרר זכה בטרניר האלהבניון: ''זו סגירת מעגל, מחכה למשחק נגד מכבי ת''א''רכש שני: מתן חוזז חתם לעונה אחת בבני יהודהמאמן עכו, היו''ר ו-13 שחקנים יעמדו לדין משמעתינמשך המו''מ מול יואל נילסן, לא ברור אם יגיע לישראלליגה לאומית: הפועל ת''א תפתח מול הפועל ראשל''צמכבי ת''א מול בית''ר במחזור הראשון, ב''ש נגד נתניהגיא גודס סיכם עקרונית כעוזר המאמן של מכבי ת''אאיסמעיל ריאן נגד מכבי חיפה: ''מתעמרים ומתעללים בי''
דודי סלע בגביע דייויס (איגוד הטניס)

מפגש הדייויס מול סלובניה יתקיים באולם הדרייב אין

שלישי | | 14:32    מאת מערכת ישראל ספורט

המפגש על ההישרדות בבית האיזורי יתקיים באולמה של הפועל תל אביב, אחרי שצוות מומחים אישר את הנחת משטח הטניס בהיכל החדש שבצפון תל אביב

איגוד הטניס סיכם היום עם חברת היכלי הספורט תל אביב- יפו על אירוח המפגש המסקרן מול סלובניה במסגרת גביע דיוויס בהיכל הספורט העירוני, דרייב אין.

המפגש שיערך בין ה-17-19 ביולי הינו מפגש הישרדות בבית האזורי ובימים האחרונים נכח בארץ צוות מומחים מיוחד מרומניה אשר אישר את הנחת משטח הטניס בהיכל.

היכל הספורט העירוני, דרייב אין, נחנך לפני כ-3 חודשים ומכיל 3400 מקומות ישיבה. ההיכל שמשמש כאולמה הביתי של קבוצת הפועל תל אביב בכדורסל הספיק לארח גם את גמר גביע המדינה בכדוריד ושורה ארוכה של מופעים.

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות