רוסיה הודחה בטורניר הביתי, האוהדים נפרדו באהבהמוכן לווימבלדון: רוג'ר פדרר זכה בטרניר האלהבניון: ''זו סגירת מעגל, מחכה למשחק נגד מכבי ת''א''רכש שני: מתן חוזז חתם לעונה אחת בבני יהודהמאמן עכו, היו''ר ו-13 שחקנים יעמדו לדין משמעתינמשך המו''מ מול יואל נילסן, לא ברור אם יגיע לישראלליגה לאומית: הפועל ת''א תפתח מול הפועל ראשל''צמכבי ת''א מול בית''ר במחזור הראשון, ב''ש נגד נתניהגיא גודס סיכם עקרונית כעוזר המאמן של מכבי ת''אאיסמעיל ריאן נגד מכבי חיפה: ''מתעמרים ומתעללים בי''
עוקב מקרוב (אינסטגרם)

שיר אלמליח, רונאלדיניו קורא לך

ראשון | | 10:30    מאת מערכת ישראל ספורט

קמפיין של משרד התיירות גרם לכוכב הכדורגל לחפש אחר הדוגמנית המסתורית מהסרטון. האם שחקנה של ברצלונה לשעבר יחלוק יחסים משותפים עם האקסית המיתולוגית של אלרואי כהן?

עוקבי האינסטגרם של רונאלדיניו נדהמו לגלות שכוכב הכדורגל מחפש אחר שיר אלמליח. ההכרות של רונאלדיניו עם אלמליח נעשתה דרך משרדי הפרסום אלנבי ו LDRS שהפיקו סרטון בכיכובה של הדוגמנית עבור משרד התיירות, בו היא לוקחת את הצופים לסיור מהיר בין אתרי התיירות וחיי הלילה של תל אביב וירושלים. הוידאו הגיע לרונאלדיניו בבקשה שיעלה אותו לחשבון אינסטגרם האישי שלו וכך יגביר את המודעות לחופשה בישראל.

רונאלדיניו עוקב מקרוב (אינסטגרם)
שבועיים לאחר שהסרטון עלה הכדורגלן החל לברר לגבי הדוגמנית המושכת שמופיעה בסרטון ששיתף והעלה תגובה לסרטון בשאלה אם מישהו מהעוקבים יודע מי הבחורה בוידאו. לדברי ערן ניזרי מנכ"ל LDRS: "עודכנו לגבי הניסיון לאתר את שיר אך ראינו שגולשים זריזים כבר מיהרו לתייג אותה בתשובה לשאלה, אם הסיפור המשיך להתגלגל משם בתכתובות פרטיות צריך לשאול את אחד מהשניים. אנו מאמינים שאם תצא מהסיפור אהבת אמת היא תמצא דרך לנצח את המרחק על הגלובוס". רונאלדיניו נצפה לא פעם בחברת דוגמניות ואף מוקדם יותר השנה צץ פרסום נוסף ב"דיילי מייל" הבריטי שחשף את הכוכב מבלה עם ברונטית במועדון לילה. 

נגישות