לאציו חולמת על אליפות, ביקורת קשה על יובה וסארימכבי ת''א: יונתן כהן ננזף, אך לא יעמוד לדין משמעתיריאל מדריד ניצחה, גארת' בייל שוב עזב בדקה ה-80קלר: ''הפועל ת''א? משחק שהוא צומת דרכים למועדון''''ליאו מסי - אל תפרוש אף פעם'', ''ברצלונה של זהב''בכר: ''אליפות? לא צריך לדבר במושגים כאלה גדולים''דראפיץ': ''הזרים יצטרכו להראות שהם רוצים להיות פה''הערב בליגת העל: מכבי ת''א הפצועה מול הפועל חולוןבית''ר ירושלים מתארחת באשדוד, קונטה עדיין בספקפלדין התבדח: ''בערב כזה הייתי מנצח גם את הארדן''
ג'ובאני רוסו והבושם (רפי דלויה, יח''צ)

השורד האחרון ג'ובאני רוסו בקמפיין חדש לבושם

ראשון | | 15:00    מאת מערכת ישראל ספורט

רגע לפני שזכה בתואר השורד האחרון, כוכב העבר נבחר לככב בקמפיין להשקת הבושם החדש לגבר ''קראפטסמן'' טבק אורגינל. וגם: מי הופיעה על הסט וגרמה להעלאת זכרונות מהעונה האחרונה?

רגע לפני שזכה אמש (שבת) בתואר השורד האחרון של הישרדות VIP עונה 2, ג'ובאני רוסו נבחר לככב בקמפיין להשקת הבושם החדש לגבר - "קראפטסמן" טבק אורגינל.

ג'ובאני ומאיה רוסו (רפי דלויה, יח''צ)
הצילומים נערכו בסטודיו בתל אביב ולסט הצילומים הגיע ג'ובאני יחד עם אשתו מאיה ושיתף שקודם כל לפני שהיא אשתו, מאיה היא החברה הכי טובה שלו. עוד שיתף רוסו בחוויות מהאי ועל הקושי וההסתגלות שבחזרה לשגרה.

ג'ובאני רוסו מאחורי הקלעים עם מאיה ולינה מנסור (רפי דלויה, יח''צ)
מפגש מהאי התרחש על סט הצילומים כאשר לונה מנסור הופיעה לפתע בזמן ארוחת הצהריים והצטרפה אל ג'ובאני ומאיה להעלות זיכרונות מהאי.

נגישות