לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודהדיווחים: ''סוכמה העברתו של ברנרדו סילבה לברצלונה''סופית: הפועל ב''ש תארח את לוגאנו באצטדיון בנתניה
אביחי חיים בטור אישי לישראל ספורט:

וכל הכבוד בב''ז

ככל שחלפו המחזורים הבינו כולם כי אולי יש משהו במאמן, אולי בכל זאת הוא עושה עבודה טובה, אולי בכל זאת יש מאמן לבית''ר ירושלים

> 14:04

אני מודה מתוודה ומכה על חטא. לאורך כל העונה הצהרתי שבני בן זקן לא מאמן, אין לו סמכויות ולא הוא שמנהל את העניינים בבית''ר ירושלים. הצטרפתי לעליהום התקשורתי בכל הנוגע למאמן חסר הניסיון מהרגע שאלי טביב החליט שהוא המאמן המתאים עבור המועדון הירושלמי. פעמים רבות שמעתי העונה את המשפטים המפורסמים הוא לא מאמן לבד, אלא היום אנחנו מודרניים ויש צוות מתייעצים, מתחלקים בדעה ולבסוף מחליטים. מי הצוות אתם שואלים? אלי טביב, אלי אוחנה, גיל לבנדה ובני בן זקן אי שם בתחתית הפירמידה.

בקהל הירושלמי לא אהבו בלשון המעטה את המינוי של בב''ז ויצאו נגדו ונגד מעסיקיו אלי טביב ואלי אוחנה המחזיק כאמור בזכויות הניהוליות של המועדון עם סמל המנורה. אחדים מהקהל הצהוב-שחור אף חרג מגבולות ההיגיון ופעל נגד אלי אוחנה מי שנחשב לגדול הכדורגלנים הישראליים ולסמל בלתי מעורער במועדון הצהוב- שחור.

בני בן זקן, יכול להרשות לעצמו לחייך (ליאת אבשלומי)

ההתחלה לא הייתה קלה עבור המאמן הדי אלמוני (אימן בק''ש ובקטמון) שחטף ביקורות מימין ומימין במקרה של בית''ר אין שמאל. כולם צעקו שאין מאמן והבעל הבית שלפי החוקים של ההתאחדות אסור לו להתערב בניהול של בית''ר לא רק מתערב לכאורה אלא גם קובע לכאורה כמו שהספיקו לתפוס מספר פעמים בטלוויזיה לכאורה. הביקורות צעקו, האוהדים זעקו וגם מקרה איתי שכטר המפורסם שהכניס את יוסי בניון כאילו אין מאמן על הקווים עבר בשקט על ידי בני בן זקן שעם הרבה שקט קור רוח ובעיקר נראה כי שום דבר שיהיה לא יזיז אותו משלוותו. מקרה יוסי בניון ועזיבתו את המועדון הירושלמי כמעט והפך את העונה הירושלמית, אך גם ללא יוסי ילד שלי מוצלח, הירושלמים לא הפסיקו לכבוש ולאסוף נקודות.

גם יוסי בניון לא השפיע על הדהירה הירושלמית (ליאת אבשלומי)

פתאום ככל שחלפו המחזורים הבינו כולם כי אולי יש משהו בב''ז אולי בכל זאת הוא עושה עבודה טובה, אולי בכל זאת יש מאמן לבית''ר ירושלים. הירושלמים הפסידו העונה רק ב-4 משחקים אחד יותר מהטוענות לכתר האליפות מכבי ת''א והפועל ב''ש. הנתון המפתיע או לא כל כך כאשר כולנו עקבנו אחר שחקני של בב''ז הוא שהצהובים-שחורים הבקיעו 60 שערים עוד לפני שלב הפלייאוף העליון ונראה כי אם הם ימשיכו ככה וההגנה תשתפר ותהיה כמו קבוצות הצמרת אזי יהיה אפשר לחלום על אליפות. כמו כן, בסביבה של המאמן מדברים על הארכת חוזה ועל כך שמחכים לטביב, עצה שלי בב''ז, אם לא תביא אליפות- אתה בחוץ ובמקרה של טביב יכול להיות שזה יקרה גם אם תביא כי אי אפשר לדעת מה עובר בראשו של הבעלים של בית''ר ירושלים.

כוכבית קטנה חייב לשים. אין ספק שמה שעבר על בית''ר ירושלים העונה והדגש על העונה ללא הפלייאוף העליון, הוא בגדר נס. שרון מימר פוטר על תחילת העונה, היה כאוס במועדון, השחקנים לא ידעו מי נגד מי וכמובן שהעליהום התקשורתי לא הוסיף, אך למרות הכל הם נמצאים רק נקודה מהמקום הראשון, אבל זה עשוי להיות כמו סיפורה של מכבי פתח תקווה אשתקד שהגיעה לפלייאוף חסרת אוויר ופשוט התרסקה. בואו נקווה עבור הליגה שזה לא מה שיקרה לבית''ר ירושלים והמבחן לכך הוא כבר בשבת בצל הסרטון המיני של וראן וחבריו שעשוי להשפיע גם על יכולתו על כר הדשא.   

נגישות