גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
(בית''ר ירושלים בכדורסל)

פתיחת עונה טובה למחלקת הנוער של בית''ר ירושלים

רביעי | | 15:40    מאת מערכת ישראל ספורט

קבוצת הנוער רשמה את ניצחונה השני העונה 39:64 על אס''א ירושלים, קבוצת הנוער השנייה של המועדון ניצחה 68:75 את הפועל ירושלים. גם קבוצת הקט-סל ב' ניצחה ובמועדון קיימת שביעות רצון גדולה

מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים פתחה את העונה בצורה יפה עם ארבעה ניצחונות בתוך שבועיים. קבוצת הנוער רשמה אמש (שלישי) את נצחונה השני העונה, 39:64 על אס"א ירושלים. קבוצת הנוער השנייה של המועדון ניצחה בשבוע שעבר 68:76 את הפועל ירושלים. גם קבוצת הקט-סל ב' רשמה ניצחון 27:37 על הפועל ירושלים. זה היה משחקם הראשון בקריירה עבור הילדים בגילאי 10-11 (ד'-ו').

(בית''ר ירושלים בכדורסל)
במועדון תולים את ההצלחה בכך שהשחקנים בקבוצות הללו באים בגישה חיובית לכל אימון, כדי ללמוד ולהתאמן ברצינות, ובכך שהשחקנים מגובשים ותומכים אחד בשני. בנוסף במועדון רואים את ההצלחה בקבוצת הנוער מתבטאת בכך ששחקני הקבוצה מתאמנים ומשחקים גם בקבוצת הבוגרים שהספיקה גם היא לרשום ניצחונות בליגה ובגביע. במועדון הצהוב ממשיכים להסתכל קדימה ובשבועות הקרובים יחלו באימוני מצויינות גם לילדי בית הספר לכדורסל, הלומדים בכיתה ג', כדי להכשיר אותם לשחק בשנה הבאה בקבוצת הקט-סל באמצעות אימוני הכנה לליגה. בנוסף, המועדון צירף לשורותיו את המאמן המנטאלי רועי תמר, שילווה גם את הקבוצה הבוגרת וגם את קבוצות מחלקת הנוער. כאשר המטרה היא שיסייע לשחקנים גם לאורך השנה, וגם לחזק את השחקנים באופן נקודתי במהלך אימונים ומשחקים.

(בית''ר ירושלים בכדורסל)
המנהל המקצועי, אסי טיכטל: "מהיום הראשן אמרנו שאנחנו לא מפחדים מדרך ארוכה, בית"ר ירושלים משקיעה בדור הצעיר, אנחנו מלמדים את הילדים את יסודות הכדורסל בגילאים הצעירים כדי שנוכל לקצור את הפירות בגילאי הנוער והבוגרים. הניצחון של קבוצת הקט-סל הגיע בזכות השקעה בבתי הספר לכדורסל". יו"ר הקבוצה גבי גפן: "מועדון בית"ר ירושלים משקיע רבות במחלקת הנוער. בשבוע שעבר צירפנו מאמן מנטאלי, שעובד גם עם הקבוצה הבוגרת, בהמשך השנה נצרף מאמן כושר. הפעילות הברוכה הזאת מתאפשרת בזכות נותני החסות שמאפשרים לנו לקבל גם ילדים ממשפחות שאין ידם משגת. פידבק שאני מקבל מהורה שאפשרנו לבן שלו לשחק למרות בעיות כלכליות, שווה עולם ומלואו".

(בית''ר ירושלים בכדורסל)
בבית"ר מתפארים בכך שהמועדון מאפשר לשחקנים בקבוצות הנערים (ט'-י') לקחת חלק בקבוצת הנוער, ולשחקני קבוצות הנוער להתאמן ולשחק עם הבוגרים "לפני מספר שנים, אחד משחקני הבוגרים קיבל בזכות הבמה של בית"ר זימון לסגל נבחרת העתודה", אמר גפן והוסיף: "גם השנה לא מעט שחקני נוער ששיחקו בליגה לאומית וליגת העל לנוער ביקשו לעבור לבית"ר כדי לקבל את הבמה". גם בית הספר לכדורסל נוחל הצלחה מרשימה, בסניף המרכזי בקרית יובל (אולם פולינסקי) נרשמו עד כה 40 ילדים בכיתות א'-ג', ונפתחה קבוצת ילדות. בעקבות ההצלחה הוסיף המועדון מאמנים כדי שיזכו ליחס שווה מהמאמן. בסניף זה מציעים בית"ר מחיר מוזל של 70 ש"ח* לחודש. ומי שמעוניין ביחידה נוספת יכול להרשם לשני אימונים בשבוע (בתוספת תשלום)

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות