גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
שחקני נבחרת ישראל באימון (אסף הופמן)

נגיף הקורונה פוגע בהכנות הנבחרת לקראת סקוטלנד

ראשון | | 10:28    מאת אדי חליאבין

בעוד תשעה ימים צפויה להתכנס נבחרת ישראל למחנה אימונים בשפיים לקראת המשחק הגורלין ב-26 במרץ, אלא שכלל לא ברור בדיוק איך זה יקרה. מרבית הליגיונרים עלולים להיכנס לבידוד, גם הרצוג עדיין בבידוד

בעוד תשעה ימים תפתח נבחרת ישראל את מחנה האימונים שלה בשפיים לקראת המשחק מול סקוטלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו 2020, ב-26 במרץ בגלזגו, ונראה כי הדאגות של מאמן הנבחרת אנדי הרצוג רק הולכות וגדלות לקראת המשחק הגורלי שעדיין לא ברור האם אכן יתקיים במועדו - ואם זה יקרה, האם המשחק יתקיים עם או בלי קהל. 

המאמן אנדי הרצוג (אסף הופמן)
מעבר לעובדה שהוא בעצמו חויב להישאר בבידוד בארץ, אתמול התברר שהקפטן ביברס נאתכו נפצע במהלך המשחק של פרטיזן בלגרד והוחלף. בנוסף, דור פרץ אמנם חזר לאימוני מכבי תל אביב - אך עדיין לא שותף אפילו לדקה אחת. גם בירם כיאל לא יהיה, כאשר מי שצפויים לשחק במרכז המגרש הם נטע לביא ודן גלזר, כאשר גם אייל גולסה בתמונה של הצוות האוסטרי. מנגד, בנבחרת קיבלו בשורות טובות עם חזרתו של חאתם עבד אלחמיד אחרי פציעה של ארבעה חודשים, כאשר שני השוערים הבכירים - אריאל הרוש ואופיר מרציאנו - הפכו בחודשים החולפים לשחקני הרכב בקבוצותיהם. שון וייסמן, שנמצא בכושר אדיר במדי וולפסבורג, צפוי לפתוח בהתקפה לצדו של ערן זהבי.

יואב ג'ראפי, אריאל הרוש ואופיר מרציאנו (אסף הופמן)
בינתיים, נגיף הקורונה מעסיק מאוד את ראשי הנבחרת. אם ההנחיות של משרד הבריאות יורחבו גם להולנד, השוער הרוש והמגן אלי דסה לא יוכלו להתכונן עם הנבחרת וכשיגיעו לישראל יחויבו ב-14 יום בידוד. אותו דבר לגבי וייסמן הנמצא באוסטריה. אם כל זה לא מספיק, על פי הנחיות מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, נאסר כליל על רופאים העובדים בשירות הציבורי לצאת לחו"ל. מבחינת הנבחרות מדובר ברופא הנבחרת, ד"ר אודי קאופמן, וברופא הנבחרת הצעירה, ד"ר דוד אלג'ם. בנבחרת הצטיידו במסכות N-95 לכל היוצאים לבריטניה ב-21 במארס, וכמובן בכפפות חד פעמיות ובאלכוג'ל בכמויות אדירות. בכל מקרה, בנבחרת ובהתאחדות ממתינים להנחיות חדשות.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות