גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
שחקני הפועל ב''ש (חיים בן דוד)

בהפועל ב''ש מודים: ''תהיה אווירה מדכאת בסמי עופר''

שני | | 12:33    מאת אודי קיסוס

האדומים מבירת הנגב יתארחו ב-20:15 אצל מכבי חיפה, למול יציעים ריקים בשל ההנחיות החדשות של משרד הבריאות. במועדון הוסיפו: ''חבל על ההחלטה, אבל הבריאות מעל הכל''. טאהא נכלל בסגל של אבוקסיס

בהפועל באר שבע קיבלו באכזבה את העובדה כי משחק רבע גמר גביע המדינה הערב (שני, 20:15) מול מכבי חיפה ייערך ללא קהל עקב ההנחיות החדשות של משרד הבריאות בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. "תהיה אווירה מדכאת ללא קהל", הודו בבירת הנגב לקראת המשחק הערב בסמי עופר, "מאכזב שזו ההחלטה - אבל הבריאות מעל הכל".

במועדון יגיעו למשחק הערב לאחר שמשהו בבית מלון בעיר כמה שעות סמוך למשחק, שם יעשו את הכנות האחרונות לקראת ההתמודדות. המאמן יוסי אבוקסיס קיבל אתמול בשורה חיובית והיא שלואי טאהא השלים אימון מלא ונכלל בסגל למשחק. המאמן עוד לא החליט האם לפתוח עם הבלם או שלא לסכנו למרות הפציעה הקלה, כאשר דוד קלטינס עשוי למלא את מקומו במערך שלושת הבלמים. 
 


התלבטות נוספת של אבוקסיס היא בקישור, כאשר ז'וסוואה ומרואן קבהא יפתחו בוודאות, בועד נאור סבג ודויד סימאו נלחמים על המקום הנוסף באמצע. גם בחלק הקדמי מתלבט אבוקסיס - לצד בן שהר, נייג'ל האסלביינק וניב זריהן נלחמים על המקום הנותר בחלק הקדמי. מי שלא יהיו בסגל בעקבות פציעות הם ארנסטס שטקוס, בן ביטון, עמית ביטון, אלטון אקולטסה ורמזי ספורי שמתח את שריר הירך האחורי השבוע. 

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, שיר צדק, מיגל ויטור, לואי טאהא (דוד קלטינס), אורן ביטון; ז'וסוואה, נאור סבג (דויד סימאו), מרואן קבהא; נייג'ל האסלביינק (ניב זריהן), בן שהר.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות