אמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ב-NBA נוטים לבטל את העונה בשל הקורונהדיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמוגם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרם
גביע ליגת האלופות (אתר אופ''א)

כינוס חירום של אופ''א בשלישי, בספרד לא משחקים

חמישי | | 15:28    מאת מערכת ישראל ספורט

אופ''א הודיעה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה כי תקיים ביום שלישי הקרוב (17 במרץ) דיון מיוחד ובו יוחלט על עתידן של ליגת האלופות, הליגה האירופית וליגות מקומיות. 2 המחזורים הקרובים בספרד נדחו

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי העולם וגם הכדורגל העולמי ניזוק מכך. אחרי גל הביטולים של הליגות בכדורסל וגם השבתת הליגה האיטלקית והספרדית בכדורגל, באופ"א צפויים להודיע על השבתה עד הודעה חדשה גם של ליגת האלופות וגם של הליגה האירופית. בכל מקרה, כינוס חירום בנושא יתקיים ביום שלישי הקרוב, ה-17 במרץ.
 


מאופ"א נמסר: "לאור ההתפתחויות בהתפשטות נגיף הקורונה ברחבי אירופה והשינוי בהיערכות ארגון הבריאות העולמי, אופ"א הזמינה את נציגי 55 ההתאחדויות לשיחת וידאו ביום שלישי הקרוב כדי לדון בתגובה הדרושה של הכדורגל האירופי למצב. הדיונים יהיו סביב כל הליגות האירופיות, המפעלים האירופיים וגם יורו 2020". לפי דיווח ב"ל'אקיפ" הצרפתי, אופ"א מתכוונת להודיע בישיבה שיורו 2020 יידחה לשנת 2021. על מנת לבצע את המהלך, אופ"א תזדקק לאישור של פיפ"א שמתכננת בימים אלה את גביע העולם למועדונים לשנת 2021.
 


שני המחזורים הקרובים בליגה הספרדית נדחו

בתום ישיבה של ראשי ההתאחדות הספרדית, מנהלת לה ליגה וארגון השחקנים הוחלט על השבתה של הליגה לתקופה של שבועיים, זאת בשל משבר הקורונה העולמי. ביום שלישי הוחלט לקיים את שני המחזורים הקרובים ללא קהל, אך כעת הוחלט להחריף את הצעדים ולדחות שני מחזורים. מה שהאיץ את קבלת ההחלטה היה הפרסום כי שחקן של ריאל מדריד בכדורסל, ככל נראה טריי תומפקינס, נדבק בנגיף והעובדה שהוא מתאמן באותו מתחם אימונים עם שחקני קבוצת הכדורגל של הבלאנקוס, שנאלצו להיכנס לתקופת בידוד.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות