גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
כדור כדורסל (אתר FIBA)

סופית: גם כלל פעילות הכדורסל בישראל הושבתה

שישי | | 11:02    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שבוטלו משחקי ליגת העל בכדורגל ודרישת השופטים, גם בענף המקביל הודיעו על דחיית המשחקים שאמורים היו להיערך ועצירת ליגת העל בעקבות התפשטות הקורונה. יו''ר המנהלת: ''נחזור חזקים מתמיד''

זמן קצר אחרי ההשבתה להשבית את כל הכדורגל הישראלי, גם הכדורסל הישראלי מושבת עד להודעה חדשה. מאיגוד הכדורסל נמסר: "איגוד הכדורסל קיבל החלטה להפסיק לאלתר את כל ליגות הכדורסל בארץ, בכל הגילאים ובכל האזורים, עד הודעה חדשה וזאת במטרה לשמור על בריאותם של השחקנים, שופטים, מאמנים ובעלי תפקידים נוספים. האיגוד עומד בקשר עם גורמי משרד הבריאות ויעדכן ככל שיהיה בכך צורך. האיגוד קורא לכולם לשמור על בריאותם בימים לא קלים אלו ומייחל לימים טובים יותר". נזכיר רק אתמול התקיים מחזור מלא בליגה הלאומית, ללא קהל.
 


ממנהלת ליגת העל בכדורסל נמסר: "בשל המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הנחה הבוקר משרד הבריאות את מנהלת ליגת העל בכדורסל,  לעצור את משחקי ליגת ווינר סל בשלב זה עד לסוף חודש מרץ. בסוף החודש, תתבצע הערכת מצב חדשה ויוחלט על המשך הפעילות על פי ההנחיות העתידיות". יו"ר מנהלת הליגה שמואל פרנקל אמר: "לצערי אנו נאלצים לעצור את הליגה לפחות עד סוף החודש בהוראת משרד הבריאות. אנו נמצאים בקשר ישיר כל הזמן עם הגורמים האחראים ואני מקווה ומאמין שהליגה תחזור לפעילות חזקה מתמיד. שבת שלום ובריאות לכולם".

מארגון השחקנים נמסר: "הנהלת ארגון שחקני הכדורסל מברכת על ההחלטה לדחות לאלתר את כל משחקי הכדורסל בשל מחלת הקורונה. ארגון השחקנים קרא לעצירת הליגות מתוך גילוי אחריות לנוכח התפשטות הנגיף. דחיית הליגות בשעה זו שבה מתפשט הנגיף ברחבי ישראל, תסייע למנוע הדבקה של שחקנים, אנשי צוות ואוהדים". יו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון: "אני מודה על ההיענות לפנייתנו לדחות את הליגות. זוהי החלטה אחראית המסייעת לשמור על בריאות השחקנים, והיחידה הנכונה בשעה זו שבה עלינו לשמור על שלום כל העוסקים בענף".
 


גם מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליטה הבוקר להפסיק בשלב זה, עד הודעה חדשה, את פעילותה של ליגת העל. ביום שני הבא ב-23 במרץ, אמורה הליגה להיכנס לשלב סדרות חצי הגמר וגמר הפלייאוף, בשיטת הטוב מחמישה משחקים, בהשתתפות: מכבי עירוני רמת גן, מכבי אשדוד, אליצור רמלה והפועל ראשון לציון.

יו"ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד, המצויה בקשר עם משרד הבריאות ועם יעקב בן שושן מנכ"ל איגוד הכדורסל שהודיע הבוקר על הפסקת הפעילות בליגות השונות לאלתר, אמרה: "הבריאות לפני הכל. אנו מתאימים עצמנו להוראות משרד הבריאות. חשוב לנו לשמור על בריאות השחקניות, המאמנים והצוותים המקצועיים. נמתין לעידכונים והנחיות משרד הבריאות בימים הקרובים, ונפעל בהתאם".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות