אמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ב-NBA נוטים לבטל את העונה בשל הקורונהדיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמוגם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרם
כדור כדורסל (אתר FIBA)

הליגה הלאומית הופסקה, הרצליה והפועל חיפה יעלו

שני | | 13:44    מאת מערכת ישראל ספורט

הנהלת איגוד הכדורסל החליטה לסיים את ליגת המשנה כבר עכשיו ולהעלות את שתי הראשונות, מה שיגדיל את ליגת העל ל-14 קבוצות. היורדות יוקפאו. בשאר ליגות הבוגרים הוחלט להמתין עד לאחר ה-19 באפריל

משבר הקורונה: מנהלת הליגה הלאומית, בשיתוף עם איגוד הכדורסל, הודיעה היום (שני) על סיום עונת המשחקים 2019/20. מהמנהלת נמסר: "ההחלטה התקבלה לאור התפרצות נגיף הקורונה ובלב כבד, ולאחר בחינת כלל השיקולים העומדים על הפרק.

עוד נמסר: "כפי שהוחלט בפתיחת עונת המשחקים 2019/20, שתי קבוצות יעלו בתום העונה לליגה הראשונה. לאור המצב שנוצר, הוחלט על עלייתן של שתי הקבוצות הנמצאות במקומות הראשונים לפי הטבלה - בני הרצליה והפועל חיפה. עוד נקבע על הקפאת היורדות לליגה הארצית. מנהלת הליגה הלאומית מבינה לליבם של האוהדים וכלל חובבי הליגה והענף, ומקווה לראות את כולם בריאים ואיתנים בעונת המשחקים הבאה".
 


יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, ​עוגן יוחננוב, התייחס להחלטה שהתקבלה: "לצערי הרב לא נותרה למשפחת הכדורסל ברירה. לפי הערכות משרד הבריאות אנחנו לקראת שבועות לא פשוטים והחרפה של המאבק בנגיף. במצב הזה קשה מאד יהיה להמשיך לקיים אירועי ספורט. החלטת איגוד הכדורסל על סיום הליגה הלאומית התקבלה בלב כבד ובידיעה שישנן קבוצות אשר יתכן ותפגענה מהמהלך. אני מברך את איגוד הכדורסל על הנחישות, העקביות וההחלטה בנושא העולות לליגת העל. 2 עולות לליגת העל זהו צעד ענק לטובת השחקן הישראלי ובני הנוער, דור העתיד של נבחרות ישראל".

בנהלת האיגוד החליטו גם שבליגות האחרות ימתינו עד ה-19 לאפריל, לאחר חג הפסח, ואם לא יתאפשר לשוב לשחק, יוחלט בכל ליגה כי הראשונה בטבלה תעלה ליגה, ולא תהיינה יורדות. המשמעות היא כי נכון לעכשיו אמורות להעפיל לליגה הלאומית מכבי עירוני רמת גן מליגה ארצית מחוז דרום והפועל עכו מהליגה ארצית מחוז צפון.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות