גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (ליאת אבשלומי)

הרצוג: ''הייתי יכול להיעצר, אבל זה כלל לא עניין אותי''

שלישי | | 23:24    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן נבחרת ישראל נחת בארצו והתראיין לרשת ''סקיי אוסטריה'' על משבר הקורונה, ה''בריחה'' טרם הזמן מהבידוד בארץ וגם על הסיכויים להגיע ליורו מליגת האומות: ''עדיין חולם ליטול חלק בתחרות גדולה כזאת''

מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, שעזב את הארץ במטוס פרטי ושב למולדתו אוסטריה כדי לשהות לצד משפחתו בזמן שמגפת הקורונה ממשיכה להשתולל ברחבי העולם, התראיין הערב (שלישי) ל"סקיי ספורט אוסטריה" והתייחס למשבר הקורונה, ה"בריחה" טרם הזמן מהבידוד בארץ וגם על הסיכויים להגיע ליורו מליגת האומות.
 


הרצוג אמר: "אני רוצה להבהיר ששילמתי על כך מכספי, גם אם אנשים אולי לא יאמינו. אחרי כל הסיפורים מאוסטריה והדרישה מהתושבים לשוב למדינה מהר ככל שאפשר, נלחצתי. בהתחלה גם פחדתי שלא יתנו לי לעזוב מכיוון שלמטוס לא היה אישור לנחות בישראל. היו בעיות בדרך ואז התחלתי להילחץ. כל פעם שחשבתי שדברים הסתדרו, צצו בעיות חדשות. אמרו לי שעלולים לעצור אותי בשדה התעופה, אבל לא היה אכפת לי, רק רציתי לחזור הביתה ואמרתי לעצמי שאם לא יהיה לי מזל ויעצרו אותי, אז כנראה שככה צריך להיות. רציתי להראות להם שמאוד חשוב לי לחזור הביתה. המשפחה נמצאת מעל הכל, היא במקום הראשון ופחדתי שאצטרך להישאר במשך שבועות ולא אראה אותם. המשפחה היא הדבר הכי חשוב לי בחיים וזו הסיבה שלקחתי את הסיכון".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na ja wenigstens der Ausblick aus der Quarantäne in Herzliya ist nicht so schlecht 

A post shared by Andi Herzog (@herzerl10) on


על המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, שדווקא נותר בישראל, אמר הרצוג: "רציתי שהוא יבוא איתי, אבל ההתאחדות לא אישרה לו. הוא צריך להמשיך לעבוד והוא עשוי לקיים בקרוב מסיבת עיתונאים בעקבות החלטות אופ"א. אני מאחל לו להישאר בריא, המצב בישראל לא רע כמו בשאר אירופה, ואני מקווה שהנגיף לא יתפרץ שם בקרוב. אלה זמנים שבהם אפשר לראות כמה הכדורגל משני - הקדשתי את כל חיי לכדורגל, אני אובססיבי לכדורגל, אבל יש סיטואציות שבהן אתה חושב רק על המשפחה". על האפשרות לעלות ליורו: "יש לי חלום לקחת חלק ביורו פעם נוספת אבל אני חושב שבזמנים כאלה הכדורגל לא חשוב. השקעתי את כל חיי בכדורגל ואפשר לומר שאני אובססיבי לגביו, אבל בסיטואציה שכזו אתה מבין שעבודה זו רק עבודה והמשפחה היא הדבר החשוב ביותר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות