רשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023שחקני מכבי ת''א נדרשים לקצץ כ-50 אחוז משכרםרשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''באנגליה הציעו: ''לסיים את עונת הפרמייר ליג בסין''כל שחקני בית''ר י-ם חתמו על קיצוץ עד קיץ 2021
בעלי הפועל חיפה, יואב כץ (רמי כהן שמאלי)

כץ: ''מגיפה עולמית שעלולה לרסק את כלכלת העולם''

רביעי | | 19:18    מאת אדי חליאבין

משבר הקורונה: הבעלים של הפועל חיפה התייחס למשבר ולהוצאה הקבוצה לחל''ת: ''נדרשת הבנה של השחקנים למציאות זו כדי לא לכרות את הענף שעליו הם יושבים''. גם מוליכת הלאומית מכבי פ''ת יצאה לחל''ת

משבר הקורונה ממשיך להשפיע על הספורט הישראלי בכלל והכדורגל הישראלי בפרט. הפועל חיפה הודיעה היום (רביעי) כי בעקבות המשבר הזמין הבוקר מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג את קפטן הקבוצה עדן בן בסט לשיחה בה הבהיר לו את הנחיצות בצעדי התייעלות לנוכח המצב הכלכלי שפוגע קשות בכל המשק ובמועדוני הכדורגל ולכן הוצאו להם מכתבי חל"ת (חופשה ללא תשלום) עד להודעה חדשה.

שטרלינג מסר: "אנו מקווים לשוב במהירה לשגרה פעילות של הקבוצה ושל ענף הכדורגל אותו אנחנו כל כך אוהבים". שחקנים בקבוצה סיפרו כי נאמר להם שיש שתי אפשרויות בלבד - קיצוץ של 40 אחוזים בשכר או חל"ת - והם זועמים על כך: "לא נוותר על מה שמגיע לנו. למה מקצצים לנו יותר מלקבוצות אחרות. 40% זה המון כסף עבורנו". יש לציין כי בית"ר ירושלים קיצצה לשחקנים 20 אחוזים בשכר וזו הכוונה גם במכבי נתניה.

הבעלים יואב כץ שוחח במהלך היום עם בן בסט בעקבות הוצאת מכתבי החל"ת לשחקנים ולצוות המקצועי והצדדים סיכמו להמשיך ולשוחח. יואב כץ מסר: "מדובר במגיפה עולמית שכמותה לא חווה העולם מזה 200 שנה והיא עלולה לרסק את כלכלת העולם. נדרשת הבנה של השחקנים למציאות זו כדי לא לכרות את הענף שעליו הם יושבים. אין כאן מנצחים או מפסידים, חזקים או חלשים. רק בכוחות משותפים ותוך הבנה נעבור את המשבר הזה". במועדון הדגישו כי מכתבי החל"ת בתוקף.

מאוחר יותר, גם מוליכת הליגה הלאומית מכבי פתח תקווה הוציאה את כל שחקניה לחופשה ללא תשלום, חוץ מחיילים וזרים, עקב משבר הקורונה. יש לציין כי כרגע לפחות שחקני הקבוצה לא מוכנים לחתום על טפסי החל"ת בהוראתו של מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף, כאשר בארגון ממתינים לפגישה עם מנהלת הליגה. כזכור, מכבי פתח תקווה מוליכה את הליגה הלאומית עם 58 נקודות, 10 נקודות מעל בני סכנין השלישית.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות