רשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023שחקני מכבי ת''א נדרשים לקצץ כ-50 אחוז משכרםרשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''באנגליה הציעו: ''לסיים את עונת הפרמייר ליג בסין''כל שחקני בית''ר י-ם חתמו על קיצוץ עד קיץ 2021
אוהדי אטאלנטה (האתר הרשמי)

''המשחק בין אטאלנטה לוולנסיה - כמו פצצה ביולוגית''

רביעי | | 11:48    מאת מערכת ישראל ספורט

ראש עיריית ברגמו ג'ורג'יו גורי על המשחק בליגת האלופות שלדעתו גרם להחמרה: ''כנראה ש-40 אלף האוהדים שהיו בסן סירו נדבקו ומשם החלה ההפצה. לא מפתיע שוולנסיה הייתה הראשונה בספרד עם נדבקים''

ראש עיריית ברגמו ג'ורג'יו גורי טוען היום (רביעי) כי המשחק בין אטאלנטה לוולנסיה בליגת האלופות היה כמו "פצצה ביולוגית". למפגש הראשון בין השתיים בסן סירו, שהתקיים ארבעה ימים בלבד אחרי שהתגלה הנשא הראשון של נגיף הקורונה באיטליה, נכחו לא פחות מ-40 אלף צופים וראש העיר ברגמו, שנמצאת במחוז לומברדיה ונחשבת ל"בירת הקורונה" עם יותר מ-7,000 מקרי הדבקה, טוען שהמשחק הוא הגורם המרכזי להדבקה ההמונית באזור. גם ולנסיה לא יצאה ללא פגע מהמפגש והעטלפים כבר הודיעו ש-35 אחוזים מאנשי המועדון - כולל אסקיאל גאראי, אליקים מנגלה וחוסה גאיה - נדבקו בנגיף.
 


גורי אמר: "באותו הזמן לא ידענו מה קורה, הנדבק הראשון באיטליה היה ב-23 בפברואר, אם הנגיף היה באוויר כבר אז, אז יש 40 אלף אוהדים שהגיעו לסן סירו וכנראה נדבקו. אף אחד לא ידע שהנגיף מסתובב ביניהם, גם כאן בעיר כולם צפו במשחק בקבוצות של חברים וכולם התחבקו באותו ערב כשהקבוצה כבשה, זה עבר מאדם לאדם. אין לי ספק שהמשחק הוא לא המקור היחיד שהצית את ההדבקה, זה התחיל להתפרץ בבית החולים אלנצו לומברדו, כשהנבדק הגיע מבלי לדעת שהוא נושא את הנגיף והדביק רופאים ונדבקים אחרים, שם לדעתי זה באמת התחיל לצאת מכלל שליטה".

על הבידוד של שחקני ולנסיה, אמר ראש עיריית ברגמו: "זה לא מפתיע שזו הקבוצה הראשונה בספרד שקיבלה את מירב הפוקוס והביאה להשבתת הלה ליגה. 35% משחקני הסגל הבוגר נדבקו, כולל אסקיאל גאראי, שהיה הראשון שנמצא חיובי בבדיקה ואחריו חוסה גאיה ואליקים מנגלה. שאר השחקנים מעדיפים לשמור על אנונימיות. בימים האחרונים גם באטאלנטה נמצא הנגיף בסגל הקבוצה כאשר השוער המחליף שעמד בין הקורות במשחק הגומלין במסטאייה גם נדבק". בוולנסיה מגדירים את ההחלטה לקיים את המשחק מלכתחילה כ"מקוממת" וטוענים שאסור היה לקיים אותו לעיני קהל.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות