מופת של צניעות ועבודה קשה: על הזהב של דולגופיאטניר קלינגר: ''זה עצוב ומתסכל שכך נראית ההכנה שלנו''ליל זוכה בסופר קאפ אחרי 0:1 על פ.ס.ז' בבלומפילדברגל ימין: 0:1 להפועל ת''א על מכבי פ''ת בגביע הטוטוטפרי בגמר ל-5,000 מטר: הלו''ז המלא של הישראליםהחלוץ סטפן מילושביץ' סיכם לשנתיים בקריית שמונהב''ש: הסמנכ''ל ויועמ''ש עידו בר-נתן מסיים את תפקידוטענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתהרכש חדש: הבלם אונדז'יי באצ'ו חתם בהפועל ירושליםמיננקו: ''תוצאת השנה? מה זה משנה. הלכה לי המדליה''
דיאנה וייסמן בדובאי (איגוד האתלטיקה)

פירות השלום: דיאנה ויסמן קיימה מחנה אימונים בדובאי

שני | | 16:52    מאת מערכת ישראל ספורט

שיאנית ישראל בריצת 100 מטר שנחשבת לאישה המהירה בארץ יצאה להתאמן באיחוד האמירויות. אמה, אירנה: ''אחרי כמעט שנה ללא תחרויות בינלאומיות ומחנות אימונים זכינו, זה העלה את רף המוטיבציה''

האתלטית דיאנה ויסמן, שיאנית ישראל והאישה המהירה בארץ ב-100 מטר, קיימה מחנה אימונים בדובאי. מחנה האימונים של ויסמן נמשך כ-11 יום, במהלך חופשת חנוכה.

מאיגוד האתלטיקה נמסר: "השנה האחרונה איננה שנה קלה, הקורונה משפיעה רבות על התכנית המקצועית ומשבשת את השגרה הספורטיבית אליה היינו רגילים. בשל כך המחלקה ההישגית פתוחה לשינויים בתכניות המקצועיות השונות. עם הסכם השלום שנחתם מול דובאי נוצרה פה הזדמנות למחנה אימונים בחו''ל במהלך חופשת חנוכה, מחנה כזה יכול לסייע לדיאנה ואירנה ויסמן לענות על צרכים מקצועיים חשובים, אך לא פחות חשוב מכך הוא תורם לריענון והחזרה לנורמליזציה".

אירנה ויסמן מסרה: "אחרי כמעט שנה ללא תחרויות בינלאומיות ומחנות אימונים זכינו בהזדמנות למחנה אימונים בדובאי, לאחר הסכם השלום והעובדה שהמדינה הייתה ירוקה בזמנו חשבנו שהאופציה של דובאי מתאימה. מבחינתי מחנה אימונים לפני עונת החורף הינו חשוב ביותר, והעובדה שיכולנו לטוס לדובאי ולקיים שם מחנה אימונים הייתה יקרה מפז. מחנה האימונים היה כ-11 יום, במהלך חופשת חנוכה. הוא תרם לנו רבות מבחינת המוטיבציה והעבודה בשטח, הבנו שבדובאי מזג האוויר הינו מושלם למחנות אימונים בתקופה זו ויכולנו לראות זאת כאשר הגענו לשם. לא היינו היחידות, זכינו לראות עוד נבחרות אשר הגיעו לשם להתאמן, מה שהעלה את רף המוטיבציה של כולם. כעת אנו מסתכלות קדימה ומקווה שעונת החורף תצא לדרך כפי שצריך ושנת 2021 תשכיח מאיתנו במהרה את 2020".

נגישות