גל מקל נפצע וצפוי להיעדר ממוקדמות גביע העולםלא נעים: נבחרת הנשים הובסה 7:0 על ידי גרמניהדוידסון ליועמ''ש: להוציא את לה פמיליה מחוץ לחוקסיבוב ז' בגביע: ערן לוי סידר לקביליו יפו 2:4 בהארכהפריד ישפוט את חיפה באשדוד, לייבה בקריית שמונההחלוץ הצעיר שחולם באדום: הכירו את עילאי אסביאההוגשה הצעה לקיים את גמר הקונפרנס בבלומפילדחסון: ''חרד שהמזל ייגמר ואחד הצופים לא יחזור חי''התחיל בקול תרועה רמה, הסתיים בקול ענות חלושהגמר גביע המדינה ייערך בטדי, חצאי הגמר בבלומפילד
יואב ססלר בפעולה (דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)

מוקדמות אליפות אירופה: ישראל הפסידה 3:0 לבולגריה

שישי | | 08:01    מאת מערכת ישראל ספורט

כדורעף: החבורה של נועם כץ רשמה הפסד שני בשני משחקים והיום (שישי) ישראל תנסה לנצח את אוסטריה, לה הפסידה ביום שלישי. כץ: ''זה היה משחק מתסכל. אני גאה בשחקנים של הנבחרת, שיחקנו מצוין''

נבחרת הכדורעף של ישראל נכנעה 3:0 במערכות לנבחרת בולגריה החזקה במוקדמות אליפות אירופה אחרי שתי מערכות צמודות, כאשר כבר היום (שישי, 17:00) תתמודד הנבחרת במשחק קריטי מול אוסטריה - אותה הנבחרת לה הפסיד במשחק הראשון ב"בועה" בחדרה ביום שלישי האחרון. 

המאמן נועם כץ עשה מספר שינויים בהרכב הפותח והמשחק נפתח באופן שקול כאשר שתי הקבוצות החמיצו מכות פתיחה ובולגריה עלתה ל-3:5 מהיר, ישראל, בעזרתו של איליה גולדרין השוותה ל-7:7. הבולגרים פתחו יתרון קטן אבל ישראל בעיקר בעזרתו של טמיר הרשקו עם משחק רשת נהדר הצליחה לצמצם ל-24:24, אבל הבולגרים עמדו בלחץ והצליחו לסיים את המערכה עם שתי נקודות וניצחון 24:26.

ישראל פתחה את המערכה השנייה בצורה טובה ועלתה ליתרון 2:6 בעזרת עבודת צוות ורוח לחימה ויכולת מצויינת של עידו דוד. אבל הבולגרים חזרו למשחק והשוו ל-8:8, ולאחר מכן עם הנחתות מוצלחות של סוקולוב עלו ליתרון 14:11, מכות פתיחה מוצלחות של סקרימוב מהנבחרת הבולגרית הגדילו את היתרון בהתמדה עד לניצחון במערכה 16:25.

שחקני הנבחרת מול בולגריה (דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)
את המערכה השלישית ישראל פתחה בצורה דומה למערכה השניה והגיעה ליתרון 6:10, אז לקחו הבולגרים פסק זמן, אלא שגם לאחר פסק הזמן ישראל המשיכה להוביל ועלתה ליתרון 10:15, אבל הבולגרים בעיקר בעזרת מכות פתיחה מוצלחות של אטנסוב צמצמה ל-17:19, הבולגרים המנוסים הצליחו בעזרת משחק מצוין להפוך את הקערה ולנצח בסיום המערכה 22:25.

מאמן נבחרת ישראל נועם כץ אמר: "זה היה משחק מתסכל. אני גאה בשחקנים, שיחקנו מצוין. השחקנים שלנו מוכיחים שהם יכולים לעמוד ברמה הזו והם צריכים ניסיון. השחקנים שלנו הם חבורה של ווינרים שצריכים לדעת איך לשחק בסופי המערכות. כל הכבוד לעידו דוד, לאיליה גולדרין ולטמיר הרשקו שנתנו משחק מצויין. יש לנו נבחרת נהדרת, היא רק צריכה ניסיון ובסוף היא תגיע לזה".

שחקן נבחרת ישראל יואב ססלר הוסיף: "זה טורניר ארוך והעומס צריך להתחלק בין השחקנים, אני חושב שתרמתי את חלקי על הצד הטוב ביותר, לא היו לנו מספיק משחקי אימון אבל אני חושב שעשינו גם את המשחק הזה וגם את הקודם על הצד הטוב ביותר, לקראת המשחק הבא מחר אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח את אוסטריה".

נגישות