דוידסון ליועמ''ש: להוציא את לה פמיליה מחוץ לחוקסיבוב ז' בגביע: ערן לוי סידר לקביליו יפו 2:4 בהארכהפריד ישפוט את חיפה באשדוד, לייבה בקריית שמונההחלוץ הצעיר שחולם באדום: הכירו את עילאי אסביאההוגשה הצעה לקיים את גמר הקונפרנס בבלומפילדחסון: ''חרד שהמזל ייגמר ואחד הצופים לא יחזור חי''התחיל בקול תרועה רמה, הסתיים בקול ענות חלושהגמר גביע המדינה ייערך בטדי, חצאי הגמר בבלומפילדאליצור רמלה מול קייסרי, קלסי מיצ'ל בחוץ לחודשייםחוזר לליגת העל: טו הולוואי חתם במכבי ראשון לציון
החגיגה של נבחרת ישראל (דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)

מוקדמות אליפות אירופה: ישראל גברה 2:3 על אוסטריה

שישי | | 20:10    מאת מערכת ישראל ספורט

כדורעף: אחרי שני הפסדים בשני המשחקים הראשונים, הנבחרת רשמה ניצחון יקר על האוסטרים ונקמה על ההפסד ביום שלישי. נועם כץ, שהנבחרת שלו שמרה על סיכוי לסיים במקום השני: ''מוריד את הכובע''

נבחרת ישראל בכדורעף רשמה הערב (שישי) ניצחון חשוב, 2:3 במערכות מול מקבילתה האוסטרית במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, כאשר משחקי הבית הישראלי מתקיימים כולם בארץ, ב"בועה" בחדרה. השחקנים של נועם כץ הגיעו אחרי שני הפסדים (לבולגריה ואוסטריה) וכעת נותר להם סיכוי לסיים במקום השני ולעלות לשלב הבא.

הכחולים לבנים פתחו את המערכה הראשונה בצורה טובה והגיעה ליתרון 3:7 עם יכולת טובה של עידו דוד. נקודות פתיחה מצוינות של אוסוקין עזרו לישראל להגדיל את היתרון ל-7:12. האוסטרים הרבו בטעויות במערכה הראשונה אבל אלכסנדר ברגר השאיר אותם בתמונה. אבל מהלך נהדר של סעדה הוביל לניצחון במערכה הראשון עבור ישראל 21:25.

המאמן נועם כץ (דייויד סילברמן, איגוד הכדורעף)
האוסטרים החלו את המערכה השנייה בצורה טובה והובילה 0:3, אבל ישראל חזרה מהר למשחק, אלא שהאוסטרים שיחקו מצוין בצורה קבוצתית  והצליחו לעלות ליתרון קטן לקראת אמצע המערכה. קרונתלר להט אצל האוסטרים והם הצליחו לסיים את המערכה בניצחון 20:25.

המערכה השלישית החלה בצורה שקולה עם יכולת מופלאה של גולדרין מישראל שבלט במערכה והצליח להוביל את ישראל ליתרון קטן 11:13. ישראל המשיכה להוביל ביתרון קטן, אבל האוסטרים השווה ל-24:24 עם נקודה מדהימה של ברגר. קיל בלוק של סלבה בצ'קלה ניצח עבור ישראל את המערכה השניה.

המערכה הרביעית החל כאשר האוסטרים שולטים במערכה, אבל הרשקו לא נתן לאוסטרים לברוח עם יכולת טובה ליד הרשת. אלא שכרטיס אדום לישראל בשיוויון 11 הפיח רוח חיים אצל האוסטרים שעלו ליתרון עם שבע נקודות רצופות בהגשה 11:17, האוסטרים המשיכו להוליך עד לניצחון במערכה 20:25.
 

נבחרת ישראל במשחקה הטוב ביותר בטורניר ובכיכובם של בצ'קלה וגולדרין הצליחה לנצח את אוסטריה 2:3 ישראל פתחה את המערכה...

Posted by ‎איגוד הכדורעף הישראלי - Israeli volleyball association‎ on Friday, January 15, 2021


המערכה החמישית נפתחה בצורה טובה עבור נבחרת ישראל שעלתה ליתרון מהיר 0:3, ישראל המשיכה להוליך עם יכולת מדהימה של הרשקו ששתי נקודות שלו הביאו את הניצחון במערכה 11:15 ובמשחק כולו. מחר תשחק בולגריה עם אוסטריה ניצחון בולגרי יציב את ישראל עם תקווה קטנה לקראת המשחק מול בולגריה החזקה ביום ראשון, ניצחון שם והמקום השני בבית "הישראלי".

המאמן נועם כץ: "אני מרוצה מהניצחון, אבל צריך להבין שצריך סבלנות, אני כל כך מרוצה מהעבודה שלנו, אנחנו ממשחק למשחק משתפרים, השחקנים שלנו עמדו במצבי לחץ, אני מוריד את הכובע בפני החשקנים שלמרות ההפסדים הראשונים נשארנו מגובשים כקבוצה. הרמה בישראל שונה מאשר באירופה וכאשר אנחנו משחקים מול נבחרות אירופאיות לוקח לשחקנים שלנו להתרגל לרמה. השחקנים משקיעים, רוצים ולא נשברים והם מתנהגים למופת בטורניר הזה, כל מי ששיחק נתן את שלו, יש כמה אלמנטים שאנחנו צריכים לשפר, זה ייקח זמן אבל זה יקרה בסוף".

שחקן הנבחרת סלבה בצ'קלה הוסיף: "במשחק הראשון הפסדנו צמוד וכואב, וגם מול בולגריה הפסדנו הפסד כואב, אני שמח שניצחנו את המשחק הזה, אנחנו יכולים להגיע לסיטואציה שמול הבולגרים אם ננצח יהיה לנו סיכוי לעלות לאליפות אירופה. הניסיון של הוותיקים יחד עם הצעירים ועם דור הביניים זה מה שמסמל את הנבחרת שלנו היום, כל הכבוד לנועם שמצא את התלכיד הנכון של הנבחרת".

נגישות