מופת של צניעות ועבודה קשה: על הזהב של דולגופיאטניר קלינגר: ''זה עצוב ומתסכל שכך נראית ההכנה שלנו''ליל זוכה בסופר קאפ אחרי 0:1 על פ.ס.ז' בבלומפילדברגל ימין: 0:1 להפועל ת''א על מכבי פ''ת בגביע הטוטוטפרי בגמר ל-5,000 מטר: הלו''ז המלא של הישראליםהחלוץ סטפן מילושביץ' סיכם לשנתיים בקריית שמונהב''ש: הסמנכ''ל ויועמ''ש עידו בר-נתן מסיים את תפקידוטענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתהרכש חדש: הבלם אונדז'יי באצ'ו חתם בהפועל ירושליםמיננקו: ''תוצאת השנה? מה זה משנה. הלכה לי המדליה''
היכל קבוצת שלמה (קרדיט: היכלי הספורט)

נשלמו ההכנות לקראת אירוע גרנד סלאם 2021 בת''א

רביעי | | 20:11    מאת מערכת ישראל ספורט

היכל קבוצת שלמה בת''א יארח בימים חמישי-שבת את התחרות היוקרתית שמתקיימת לראשונה בישראל. 37 ג'ודאים מישראל ייטלו חלק בתחרות. באיגוד הג'ודו עדכנו: שני חיוביים בלבד מ-620 משתתפים שנבדקו

הערב (רביעי) נשלמו ההכנות ונערכה חזרה טכנית לקראת פתיחת גרנד סלאם תל אביב מחר בבוקר. זו הפעם הראשונה שאיגוד הג'ודו העולמי בחר לקיים בישראל תחרות גרנד סלאם. הטורניר יערך בימים חמישי-שבת, 18-20 בפברואר בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב. יצויין כי היכל קבוצת שלמה ארח בשנים האחרונות 2 תחרויות גרנד פרי.

היכל קבוצת שלמה (קרדיט: היכלי הספורט)
כבר במוצאי השבת יחלו הפירוקים ובשבוע הבא ישוב ההיכל ויהיה מגרשה הביתי של קבוצת הכדורסל הפועל תל אביב. לטורניר הגיעו כ-422 מתחרים ומתחרות מ-60 מדינות ו-5 יבשות. 248 גברים ו-174 נשים. 37 יתחרו מישראל - 26 גברים ו-11 נשים. באירוח והפקת התחרות בהיכל קבוצת שלמה לוקחים חלק איגודי הג'ודו העולמי והישראלי, קבוצת קומטק, עיריית תל אביב-יפו וחברת היכלי הספורט תל אביב-יפו.

היכל קבוצת שלמה (קרדיט: היכלי הספורט)
באיגוד הג'ודו עדכנו כי עד כה עברו את הבדיקות כ-620 משתתפים שהגיעו לישראל, מהם התגלו שניים חיוביים (אחד מהם היה חולה בעבר). בסך הכל, כ-0.3 אחוז חיוביים מסך המגיעים לישראל. ביוזמת איגוד הג'ודו נערכו בדיקות סרולוגיות למשתתפים שיצאו אתמול עם תוצאות גבוליות. שניים, שאינם ספורטאים, יצאו חיוביים לקורונה (אחד מהם כבר היה חולה בעבר), ונמצאים בבידוד. כל שאר המשתתפים שעברו בדיקות, נמצאו שליליים לקורונה. אנו ממשיכים לפעול על פי הנחיות משרד הבריאות. בסך הכל, מסך כל הבדיקות, 2 חיוביים מתוך כ-620. בהמשך, משרד הבריאות שחרר מבידוד את החיובי לקורונה שחלה בעבר ונחשב כמחלים.

נגישות