ארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמוגביע העולם בקטאר: יעקב טומרקין זכה במדליית ארדקלינגר: ''בימים האחרונים השחקנים שלנו היו ב'היי''''ניצחון רביעי רצוף למכבי ראשל''צ, 28:33 על נס ציונהבני יהודה הביסה 0:5 את עפולה, כפ''ס שוב ניצחהבתום משחק צמוד: 73:74 להפועל ראשל''צ על רמה''שעמיר נוסבאום: ''עבדנו על הטעויות והרמנו את השחקנים''זיו אריה בטוח: ''גם המיקום בטבלה לא מרתיע אותנו''לוי: ''יש לנו סגל מגוון, אנחנו מנסים למצוא את האיזון''
עוזב אחרי 4 שנים. מרדכי שלו (צילום פרטי)

נשיא בית''ר נאום כהן י-ם מרדכי שלו עוזב את המועדון

ראשון | | 13:05    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ארבע שנים מלאות פעילות לטובת הצלחת הקבוצה הצהובה-שחורה מהבירה, נשיא המועדון החליט לסיים את תפקידו. שלו הודה לכל מי שסייע לו לאורך הדרך, ח''כ ברקת: ''תקופתו הביאה הישגים מרשימים''

נשיא מועדון הכדורסל בית"ר נאום כהן ירושלים, מרדכי שלו, החליט היום (ראשון) לסיים את תפקידו בעקבות צמיחת החברה שלו. מרדכי שלו, כיהן בארבע השנים האחרונות כנשיא המועדון, גייס חברות מובילות שיתרמו מלגות וחסויות לקבוצה - כולל בנק הפועלים, בנק ירושלים ואנשי עסקים הנמצאים בקשר אישי. בדצמבר 2018 קיבל שלו תעודת הוקרה מכנסת ישראל על פעילותו לקידום הספורט בירושלים, על היוזמות והעשייה הציבורית הענפה והוקרה על תורמתו לקהילה למען בני הנוער והילדים.

מרדכי שלו עם ח''כ לשעבר נאווה בוקר (צילום פרטי)
נאום כהן וניר פריבש (צילום פרטי)
שלו מסר: "אני רוצה להודות לח"כ ניר ברקת שביום כניסתי לתפקיד כיהן כראש עיריית ירושלים, פתח דף חדש למועדון והעמיד לקבוצה את כל הנדרש על מנת שנוכל להצליח לתת מסגרת של מצוינות למחלקות ילדים ונוער של המועדון. ח"כ ברקת היווה עבורי אוזן קשבת בכל מהלך פעילותי במועדון ותמך בנו בארבע השנים האחרונות בכל דרך אפשרית. ברצוני להודות גם לאיציק קורנפיין, מנהל אגף הספורט בעיריית ירושלים, על האוזן הקשבת והעזרה במשך השנים והמענה המהיר. אין לי ספק שתמשיך לעשות ולפעול לפעול למען קידום הספורט בירושלים ונושאים נוספים עוד שנים רבות. כמו כן, אבקש להודות גם לראש העירייה הנוכחי משה ליאון על תרומתו להצלחת המועדון".

מרדכי שלו עם יעל דרומי (צילום פרטי)
מרדכי שלו עם בית''ר נאום כהן ירושלים (יח''צ)
שלו הוסיף: "אני מודה גם למר אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר ולגברת יעל דרומי המשנה למנכ"ל בנק הפועלים לשעבר, על האמון בי והתרומה הרצופה במשך השנים. ברצוני להודות גם איש העסקים ניר פריבש, נציגו של נאום כהן בישראל, אשר גייס אותו לחלום שלי לראות את קבוצה הכדורסל משחקת בליגת העל ולייצג את הקבוצה בגיוס כספים מחברות עסקיות מהאיחוד האמירויות ולתרום מכספו האישי לקבוצה. לסיום, תודה מיוחדת לגבי גפן, יעקב כהן, אסי טיכטל וסגל השחקנים הנפלאים על תקופה מדהימה. אני מאחל להם הצלחה וב"ה שיצליחו להגשים את החלום לשחק בליגה הבכירה".

סולי וולף, נשיא הקהילה היהודית באיחוד האמירויות, ח''כ ניר ברקת, איש העסקים נאום כהן ומרדכי שלו (יח''צ)
ח"כ ניר ברקת מסר בתגובה: "כראש העיר ירושלים לשעבר אני יכול להעיד שכניסתו של מרדכי למועדון הכדורסל בית״ר הביאה להישגים מרשימים. בעשייתו הציבורית, מרדכי תרם תרומה משמעותית לקהילה, לילדים ולנוער בירושלים ועשה חיבורים נפלאים דרך הספורט. אני מאחל למרדכי הצלחה רבה בדרכו החדשה ובטוח שיצליח בכך".

מנכ"ל מרכז עצמה, מירי שלו, מסרה: "כמי שמלווה את האגודה כבר מספר שנים, עם כניסתו של מרדכי שלו לתפקיד נשיא המועדון הורגש סיועו ליציבות ולהתפתחות באופן מיידי. שלו סייע בייצוב במועדון, בהבאתו לשיגשוג מקצועי ובעיקר להעמקת התרומה לטובת קהילת הילדים והנוער במועדון ובעיר. מאחלת למרדכי המשך הצלחות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות