אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מדליית ארד לנבחרתמכה לריאל מדריד: קרוס נכנס לבידוד, ייעדר מול בילבאופשיץ': ''אני לא מתכוון לחזור לישראל'', אימונים מבוטליםליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילתמעצרו של המנכ''ל מליגת העל הוארך עד יום ראשוןאבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''מאנה סירב ללחוץ יד לקלופ, המאמן בטוח: הכול בסדרסגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''אם הירי יימשך: סיכוי נמוך לקיום המשחקים ביום שניניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונה
מאמן בית''ר ירושלים, יוסי מזרחי (דוברות המועדון)

מזרחי: ''אי אפשר לנצח ככה, תילחמו על הקריירה''

שני | | 13:26    מאת רועי ינקלוביץ

מאמן בית''ר ירושלים ביקר את השחקנים: ''חילוצי הכדור והמחויבות חייבים להיות לכם בדם, אי אפשר לעלות למגרש ככה''. דגני שב להתאמן, תתאפשר כניסה לילדים במשחק מול בני יהודה באמצעות בדיקות מהירות

בית"ר ירושלים ערכה היום (שני) את אימון החזרה לשגרה לאחר ההפסד למכבי נתניה בשבת, כשהמאמן יוסי מזרחי פתח את היום עם אסיפה בה ביקר את הדרך בה שיחקו ביום שבת האחרון בנתניה. המאמן הוותיק, אשר לא אהב את מה שראה, התייחס לנתונים סטטיסטיים ואמר לשחקנים: "אי אפשר לנצח ככה, אי אפשר לעלות למגרש ככה. חילוצי הכדור והמחויבות זה משהו שחייב להיות לכם בדם בכל רגע על המגרש. יש חמישה משחקים לסיום וכל אחד פה נלחם על הקריירה שלו".

אוראל דגני באימון היום (דוברות בית''ר ירושלים)
לאחר מכן עלו השחקנים למגרש, ולאחר החימום שמחנו לראות את אוראל דגני כבר מתאמן עם כל הקבוצה ביחד, בחלקים של האימון וגם לראות את תמיר עדי ממשיך בהחלמה שלו. יתר שחקני הסגל היו כשירים ועבדו על לחץ, משחק נגיעות של שלוש קבוצות במגרש אחד ולאחר מכן גם עברו למשחק. במקביל לאימון ערך מאמן השוערים, משה בן דוד, אימון אינטנסיבי לאיתמר ניצן, נתנאל דלויה ורוי ששון.

בנושא אחר, לקראת המשחק מול בני יהודה תל אביב (שני, 20:15 אצטדיון טדי), יאפשר המועדון כניסה של ילדים למתחם האצטדיון, בכפוף לבדיקת קורונה מהירה שתתקיים מחוץ לאצטדיון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות