אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מדליית ארד לנבחרתמכה לריאל מדריד: קרוס נכנס לבידוד, ייעדר מול בילבאופשיץ': ''אני לא מתכוון לחזור לישראל'', אימונים מבוטליםליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילתמעצרו של המנכ''ל מליגת העל הוארך עד יום ראשוןאבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''מאנה סירב ללחוץ יד לקלופ, המאמן בטוח: הכול בסדרסגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''אם הירי יימשך: סיכוי נמוך לקיום המשחקים ביום שניניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונה

אופק: ''לא חשבתי שלא אראה את אורלי אופיר יותר''

רביעי | | 11:20    מאת מערכת ישראל ספורט

מנהל מכבי חיפה על חברתו לספסל הלימודים, שנרצחה בפיגוע במסעדת מצה ב-2002: "הייתה לנו שיחה קבועה על הירוקים בכל ראשון, התפרקנו רבות על הקבוצה של גרנט. אורלי ז''ל ישבה לידי יום יום בכיתה''

במסגרת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, מנהל מכבי חיפה ושוער העבר, גיל אופק, נפרד היום (רביעי) מאורלי אופיר ז"ל, חברתו לספסל הלימודים ושחקנית קבוצת הנערות של המועדון. אופיר ז"ל נרצחה בפיגוע שהתרחש במסעדת מצה בעיר ב-31 במרץ 2002 ובו נרצחו 16 ישראלים.

הפסל לזכרה של אורלי אופיר ז''ל (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
אופק סיפר: "בתחילת כיתה ט', המורה שלי בעירוני ה' סידר את הישיבה בכיתה לפי רשימת שמות המשפחה. שם המשפחה שלי אופק, שמה הוא אופיר וכך יצא שאורלי אופיר ישבה לידי כל יום. היא שיחקה בקבוצת הנערות של מכבי חיפה ואני בנערים. היינו נפגשים מדי פעם בקצף וביום ראשון הייתה לנו את השיחה הקבועה על הביצועים של הקבוצה מאתמול. זאת הייתה עונת האליפות השנייה של אברהם גרנט והיו לנו המון רגעי התרפקות על הקבוצה ההיא, ברוך השם. כשיצאנו לחופשת הפסח ההיא לא חשבתי שלא אראה אותה יותר".

אורלי אופיר ז''ל (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
מנהל הירוקים הוסיף: "בחול המועד היא ישבה עם אמא שלה ואחיותיה במסעדת מצה. מחבל מתאבד נכנס למסעדה והתפוצץ. 14 בני אדם נהרגו במקום, אורלי נפצעה בבטן והספיקה להגיע לבית החולים בו היא נפטרה על שולחן הניתוחים. חלק מפעילות ההנצחה של אורלי הייתה במסגרת המועדון. בנוסף לכך, המשפחה הקימה לזכרה מגרש כדורגל ברוממה הישנה, שם היא אהבה לשחק. בכניסה למגרש יש פסל גדול של כדור מפונצ'ר. יהי זכרה ברוך".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות