אבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''סגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''ניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונהשוב התקרבה לאתלטיקו: ריאל הביסה 1:4 את גרנאדהלא מוותרת על הצ'מפיונס: 2:4 לליברפול על יונייטד בחוץמונאקו עלתה לגמר הגביע הצרפתי ותפגוש את פ.ס.ז'דורטמונד זכתה בגביע אחרי 1:4 מרשים על לייפציגמנכ''ל הקבוצה מליגת העל שחשוד בפרשת המין נעצרמצא קבוצה חדשה: מוחמד גאדיר חתם בהפועל חדרהשחקני הנבחרת במסר: ''מלחמת האחים חייבת להיפסק''
אליצור רמלה חוגגת (עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים)

נשים: נדחתה העתירה של אליצור רמלה לקיצור העונה

שני | | 18:51    מאת מערכת ישראל ספורט

כדורסל נשים: נשיא ביה"ד העליון של איגוד הכדורסל, עודד מודריק, דחה את עתירת קבוצת הנשים לקצר את העונה בשל משבר הקורונה. יו''ר מנהלת ליגת העל לנשים קניסטר בר דוד: ''החלטה שנותנת רוח גבית''

נשיא בית הדין העליון של איגוד הכדורסל, השופט בדימוס פרופסור עודד מודריק, דחה היום (שני) את העתירה של אליצור רמלה לקיצור עונת המשחקים הנוכחית 2020/2021 בליגת העל לנשים בכדורסל בשל משבר הקורונה. 

בית הדין העליון אשר נדרש באופן תקדימי לדון בהחלטות מקצועיות של מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל קיבל את עמדת היועץ המשפטי של המנהלת עו"ד אורי כהנא דחה את העתירה וקבע כי החלטת המנהלת, אשר קיבלה את המלצות הוועדה המקצועית, שלא לקצר את עונת המשחקים הנוכחית, התקבלה כדין, לאחר דיון רציני ומעמיק ולאחר שנבחנו כל ההיבטים הכרוכים בכך בהם התחייבויות המנהלת כלפי גורמים שלישיים, אילוצי הערוץ המשדר ופרויקטים משותפים עם משרדי הממשלה לקידום כדורסל הנשים.

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, הילה קניסטר בר דוד, אמרה עם קבלת החלטת בית הדין העליון לידיה: "מדובר בהחלטה עקרונית ומשמעותית הנותנת רוח גבית לניהול המקצועני של הספורט בישראל. המנהלת תמשיך לפעול באופן מקצועי לקידום כדורסל הנשים. אני מאחלת בהצלחה לקבוצות הפותחות הערב את הופעתן בסדרת חצי גמר הפליי אוף ומזמינה את הצבור הרחב להגיע לאולמות ולראות את כדורסל הנשים במיטבו".  

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות