אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מדליית ארד לנבחרתמכה לריאל מדריד: קרוס נכנס לבידוד, ייעדר מול בילבאופשיץ': ''אני לא מתכוון לחזור לישראל'', אימונים מבוטליםליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילתמעצרו של המנכ''ל מליגת העל הוארך עד יום ראשוןאבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''מאנה סירב ללחוץ יד לקלופ, המאמן בטוח: הכול בסדרסגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''אם הירי יימשך: סיכוי נמוך לקיום המשחקים ביום שניניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונה
אוהדי בית''ר ירושלים בטדי (ליאת אבשלומי)

לוהט בבית''ר י-ם: המאבק החדש בין לה פמילה לחוגג

שלישי | | 17:12    מאת רועי ינקלוביץ

נציגי הארגון שלחו מכתב התראה לפני נקיטה בהליכים משפטיים לבעלי בית"ר ירושלים בטענה שמנע את כניסתם לאצטדיון. המועדון בתגובה: ''טדי יהיה מקום שכיף להגיע אליו, נתמודד עם כל הטענות בבית המשפט''

חזית חדשה בבירה: ארגון "לה פמיליה" שלח הבוקר (שלישי) מכתב התראה לפני נקיטה בהליכים משפטיים נגד בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, וזאת בעקבות סירובו להכניס את חלקם למשחק נגד בני יהודה אתמול. במכתב, שהוגש ע"י עו"ד ארז בר צבי, נכתב בין היתר: "מדובר במעשה שלא יעשה, שפגע ברגל גסה בזכויותיהם של מרשנו. חילוקי דעות ומחאות אינם נאסרו בחוקיה של מדינת ישראל… היותך הבעלים של בית"ר לא מקנה לך סמכות חוקית לערוך סלקציה בכניסה לאצטדיון ולהפלות את מרשנו.. ככל שמעשים דומים ישנו בעתיד, לא תהיה למרשיי אלא לפנות לערכאות משפטיות המוסמכות כדי לעמוד על זכויותיהם".

המכתב שנשלח (צילום מסך)
מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: "אמש, משעות הבוקר, על מנת לנסות ולהרגיע את פני השטח, כתב בעלי המועדון, משה חוגג, פוסט בו הוא מבקש להימנע מהקללות לטובת הילדים שמגיעים ליציע. מאותם רגעים, קיבל הבעלים הודעות נאצה קשות, כשגם אישתו מקבלת איומים קשים וקללות לילדיו שכל אחד מאיתנו לא היה מוכן שמשפחתו תספוג. בשיחה שקיים המועדון עם ראשי המשטרה עוד לפני המשחק, הוחלט כי מספר אנשים לא ייכנסו למשחק כדי למנוע התלקחות בתוכו. למרות זאת, הבעלים החליט שכן להכניס אותם ולתת הזדמנות להוכיח שהם יכולים להתנהג כמו אוהדים, אך כאשר פגש את ראשי הארגון מחוץ לאצטדיון, הם איימו כי 'המאמצים מיותרים וכדאי שתסתום לילדה את האוזניים', באותו הרגע הודיע חוגג כי לא ייכנסו לתחומי האצטדיון".

המכתב שנשלח (צילום מסך)
עוד הוסיפו במועדון: "מדובר בקבוצת אנשים אשר גם אוהדים מציינים בפנינו כגורם לחלק נרחב מהקהל לא להגיע בשל פחד וחשש. אנחנו מתכוונים למצות איתם את הדין, ולתבוע את ראשי לה פמיליה בקרוב ברמה האישית. לארגון הזה יש שמות והם מורחקים מכל משחקי בית"ר ירושלים עד להודעה חדשה. נתמודד עם כל טענה שתועלה בבית המשפט כנגד המועדון ובעליו. מדובר במספר אנשים אשר הנהיגו ומנהיגים מחאה גזענית, אותה יכולנו לשמוע במשחקים האחרונים מרימה שוב את ראשה. אנחנו נעשה הכל על מנת להפוך את אצטדיון טדי למקום שכיף להגיע אליו, גם להורים וגם לילדים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות