ברזיל פתחה את הקופה אמריקה עם 0:3 על ונצואלהמילווקי השוותה ל-2:2 מול ברוקלין, קיירי אירווינג נפצעהולנד חזרה בסטייל למרכז הבמה, אוקראינה מאוכזבתנבחרת הולנד חזרה ליורו עם 2:3 נהדר מול אוקראינהאוסטריה חגגה ניצחון היסטורי, ציון דרך מרשים לגרגוריץ'דג'וקוביץ': ''זה חלום עבורי, היה קשה, אני גאה ומאושר''ניצחון היסטורי ביורו לאוסטריה, 1:3 על צפון מקדוניההגרנד סלאם ה-19: נובאק דג'וקוביץ' זכה ברולאן גארוסבתום קרב אדיר: שיא ישראלי לאיתי גולדפדן ב-100 חזהבסגל חסר במיוחד: מכבי חיפה פתחה את האימונים
אוהדי מכבי חיפה (אליאב אוזן)

כל המגבלות הוסרו: משחק העונה - מול יציעים מלאים

שלישי | | 17:49    מאת אדי חליאבין

קבינט הקורונה אישר את הסיכום שהושג בשבוע שעבר בין שר הספורט לשר הבריאות וההקלות ייכנסו לתוקף מחמישי, מכבי ת''א נגד מכבי חיפה מול בלומפילד מלא. כלפון: ''העבודה לא שלמה ללא הילדים והנוער''

אחרי ציפייה ארוכה ומעלה מ-14 חודשים מאז הסגר הראשון בעקבות משבר הקורונה, הקהל חוזר למגרשים ללא הגבלת כמות. קבינט הקורונה אישר היום (שלישי) את הסיכום שהוצג ע"י שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, יחד עם שר הבריאות. לפי המתווה שאושר, באולמות ובמגרשי ספורט לא תהיה הגבלה לכמות הצופים בעלי התו הירוק. 

התקנות ייכנסו לתוקפן ביום חמישי הקרוב, כך שמשחק העונה בין מכבי תל אביב למכבי חיפה יתקיים ביום ראשון לעיני אצטדיון בלומפילד מלא. שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, מסר: "אנחנו בדרך לפתיחה מלאה. אני מברך על הדרך שעשינו ושמח שהגענו למספרים שעד לפני כמה חודשים נראו כדמיוניים. נתראה באולמות התרבות ובמגרשי הספורט בשבוע הבא. עם זאת, העבודה עוד לא הושלמה ונמשיך לפעול על מנת לפתוח תחומים נוספים, בהם גם בתי הקלנוע ועולם התרבות לילדים״.

אוהדי מכבי ת''א בבלומפילד (ישי נאמן)
יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, על ההחלטה לבטל הגבלת אוהדים באיצטדיון: "אני מבקש להודות לשר הבריאות יולי אדלשטיין ולשר הספורט חילי טרופר על ההחלטה לבטל את מגבלת הצופים. הוכחנו כי הכדורגל הישראלי יודע להתנהל באופן מקצועי על פי הכללים המחמירים שנקבעו על ידי משרד הבריאות. אני שמח כי החל מסופ״ש הקרוב, האוהדים יוכלו למלא את האצטדיונים ושבמשחקי ההכרעה של הקבוצות המובילות יצפו כ-30,000 צופים וכך נוכל לציין את העונה הכל כך מרתקת באופן חגיגי. יחד עם זאת, העבודה טרם הסתיימה ולא תהיה שלמה ללא בני הנוער והילדים. אני קורא לראשי משרד הבריאות להנגיש את כניסת בני הנוער שאינם יכולים להתחסן למגרשים, בדיוק כפי שנעשה במסגרות אחרות ובין היתר בתי הספר, תנועות נוער וחוגים".

כלפון הדגיש: "המצב הנוכחי בו למרות התחלואה האפסית במדינה ולמרות שמשחקי הכדורגל מנוהלים תחת הקפדה יתרה של תו ירוק למחוסנים ומחלימים וזאת לעומת מקומות רבים אחרים במשק ותוך השקעה כספית ניכרת לניהול התהליך מצד הקבוצות, בני הנוער עדיין נדרשים לעבור בדיקות קורונה - משית עלויות כבדות ולא הגיוניות על הקבוצות ומשפחות האוהדים ולצערנו מונע ממשפחות רבות שידם אינה משגת להגיע לאצטדיונים לאחר שנה קשה זו ומרחיק את דור העתיד מעולם הספורט. עוד לא מאוחר וניתן לתקן את המעוות כבר כעת ולהשלים את החגיגה תוך שמירה קפדנית על כללי התו הירוק של מרבית השוהים באצטדיון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות