המחליף של אנסה: מורגן פרייר חתם לשלוש שנים בק''שהחלוץ עודד צוקול סיכם לעונה נוספת בהפועל נוף הגלילקדנציה שנייה: ג'יילן ריינולדס חתם לשנתיים במכבי ת''אברזיל ניצחה 1:2 את קולומביה משער בדקה ה-100רונאלדו השתווה לשיאן הכיבושים בכל הזמנים בנבחרותאטלנטה עלתה ל-0:1 מול מילווקי, 48 נקודות לטריי יאנגשמינית הגמר: אנגליה נגד גרמניה, בלגיה מול פורטוגלצרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפה
כדור הפרמייר ליג (טוויטר)

אושר קהל באנגליה, אוהדים יוכלו להיכנס לגמר האלופות

רביעי | | 15:09    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהשבוע ניתן אישור סופי להסרת המגבלות כל כמות הקהל בכדורגל הישראלי, אנגליה מצטרפת. בפרמייר ליג אישרו ששני המחזורים האחרונים יהיו עם קהל (עד 10,000 צופים). בגמר האלופות - 25 אלף

אתמול אושר סופית שהחל מסוף השבוע הקרוב לא תהיה יותר מגבלה על כמות הקהל באצטדיוני הכדורגל בישראל והיום (רביעי) הבשורות החיוביות מגיעות מאנגליה. הנהלת הפרמייר ליג סיכמה עם הרשויות הבריטיות שתותר כניסת 4,000 עד 10,000 אוהדים בשני המחזורים האחרונים של העונה, תלוי כמובן בתכולת המקסימום של האצטדיון. חשוב לציין שרק אוהדי הקבוצות הביתיות יוכלו לרכוש כרטיסים.
 


כמו בליגת העל בישראל, כל אחד מהאוהדים שרכש כרטיסים למשחק, יצטרך לעבור בדיקת קורונה ולהוכיח שהוא שלילי למחלה עד 36 שעות משריקת הפתיחה. כמו כן, כל אחד מאותם אוהדים יצטרך לעבור בדיקה נוספת, חמישה ימים לאחר שנוכח במשחק. הנתונים האלה יועברו לממשלה ולהתאחדות לכדורגל, כדי לאפשר מעקב אחר אחוז הנדבקים והשליליים כתוצאה מהחזרה של האוהדים למגרשים. אם הכל יהיה כשורה ויתקדם על פי התוכניות, תותר כניסתם של 21 אלף אוהדים לאצטדיון וומבלי, למשחק גמר הגביע האנגלי בין צ'לסי ללסטר באמצע החודש.
 


בנוסף, ב"טיימס" הלונדוני מדווחים שאופ"א תאשר כניסת קהל לגמר ליגת האלופות באיסטנבול ב-25 במאי, בתיאום עם הרשויות בטורקיה. כ-25,000 אוהדים יוכלו לראות את המשחק במגרש, כשליש מהמקומות באצטדיון אטאטורק המכיל 75,145 מושבים. 4,000 כרטיסים יהיו זמינים למכירה עבור כל אחת מהקבוצות בשלב הראשון. יתכן כי הקבוצות יוכלו למכור יותר מכך אם יארגנו חבילות רשמיות הכוללות לינה בטורקיה. הכרטיסים הנותרים, כ-17,000 בהתאם להנחיות הנוכחיות, יחולקו לאופ"א, הוועדה המארגנת והתאחדויות הכדורגל השונות באירופה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות