בוקר להט, פיניקס עלתה ל-0:1 בגמר מול הקליפרסספרד: ראיו וייקאנו היא העולה השלישיה לליגה הבכירההמנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגליל

חוגג ובית''ר י-ם מתכננים תביעת ענק נגד לה פמיליה

רביעי | | 16:24    מאת מערכת ישראל ספורט

ארגון האוהדים דורש להוציא צו מניעה לבקשת הבעלים למנוע מהם להיכנס למשחקי בית''ר ירושלים, הבעלים טען בדיון בבית המשפט: ''חבורה נעמדה ושרה 'אשתך זונה ובתך בת ה-4 זונה'. התלוננתי במשטרה''

בבית משפט השלום בירושלים נערך היום (רביעי) דיון בבקשה לסעד זמני טרם תביעה, שהגיש ארגון האוהדים 'לה פמיליה', על מנת שבעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, יאפשר לאוהדים של הארגון להיכנס למשחקי הקבוצה. את ארגון האוהדים ייצג עו"ד ארז בר צבי, ומנגד, את חוגג ובית"ר ירושלים ייצג עו"ד עמית חדד. חוגג טען במהלך הדיון: "הגשתי היום תלונה במשטרה, הנ"ל (האוהד שהגיש את התביעה) היה במשחק האחרון, נעמדו חבורה, אני זיהיתי בתוך החבורה אותו ואת אחרים שרים ‘אשתך זונה ובתך בת הארבע זונה".

עו"ד חדד אמר לאחר הדיון: "הדיון היום הוא דיון חשוב מאוד. משה חוגג החליט שמי שמגיע למשחק, מי שמגיע לאצטדיון של בית"ר, והולך לנהוג באלימות, בגזענות, תוך שהוא מקלל, אנשים כאלו לא יגיעו יותר לאצטדיון. משה חוגג החליט להרחיק שלושה אנשים, בגלל ההתנהגות האיומה שלהם. וידע כל אחד, שאם הוא יתנהג בצורה הזאת, הוא לא יהיה שם. זה שלב ראשון במאבק, מאבק ארוך נגד הארגון הזה, ארגון לה פמיליה שגרם נזק אדיר לבית"ר, לאוהדים ובכלל לכדורגל בישראל. בשלב הראשון הרחקנו, בשלב הבא נגיש תביעה על הנזקים האלו ומדובר בנזקים כבדים מאוד. ידע כל אחד מהיום שמשה חוגג שומר על הטוהר של המשחק, שומר על זה שכל אחד יוכל להגיע עם הילדים שלו ולקבל כדורגל בנחת, לא כמו שהיה עד היום. מה שהיה עד היום לא יהיה".

הנהלת בית"ר ירושלים פרסמה הודעה לאחר הדיון ובה נאמר כי: "בית"ר מתכננת תביעת ענק נגד ארגון לה פמיליה וראשיה על כל הנזקים שנגרמו למועדון מאז הקמת הארגון. המועדון שכר את שירותיו של עו״ד עמית חדד שיוביל את המאבק המשפטי ביחד עם עורך הדין של המועדון, רונן מוזסון". עו"ד בר צבי המייצג את לה פמיליה אמר בדיון: "מה עושה מר חוגג? ואיני מנסה חלילה להיכנס לכנות כוונותיו, אבל המעשה מרוקן מתוכן כל של חוק של הגבלת התנועה. גם בחוק מניעת אלימות בספורט, יכול קצין להרחיק אדם ממגרש כדורגל למשך 30 ימים, ואם רוצים בקשה למשך זמן ארוך יותר, אז בית המשפט צריך לדון בדברים ולבחון ראיות. אנו מגישים בקשה בקשר לשלושה אנשים, וחברי מר חוגג מציג התכתבויות מדצמבר 2020?".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות